امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • رئیس فدراسیون بین المللی ورزش دانشگاهی:

   حجم عظیم تکنولوژی‌های سرگرم‌کننده باعث فراموشی لذت ورزش می‌شود

   حجم عظیم تکنولوژی‌های سرگرم‌کننده باعث فراموشی لذت ورزش می‌شود

   ماتیتسین اولگ رئیس فدراسیون بین المللی ورزش دانشگاهی در پیامی به مناسبت روز جهانی ورزش دانشگاهی گفت : وجود حجم عظیم تکنولوژی‌های سرگرم‌کننده باعث فراموشی لذت ورزش می‌شود.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، ماتیتسین اولگ رئیس فدراسیون بین المللی ورزش دانشگاهی: در پیام خود به مناسبت روز جهانی ورزش دانشگاهی آورده است:
   امروز، 20 سپتامبر، دانشجویان جهان روز ورزش دانشگاهی را جشن می گیرند. روز ورزش دانشگاهی فرصت مناسبی برای یادآوری ارزش ها و معنای درست ورزش است. ورزش قدرات زیادی در اتحاد و آموزش دارد.
   آموزش جهانی دانشگاهی برای ما بسیار اهمیت دارد. ورزش در موفقیت های نهایی زندگی ما تأثیر دارد و ارزش ها و جنبه های زندگی را آموزش می دهد. ورزش به ما یاد می دهد که چگونه بر ضعف هایمان پیروز شویم و چگونه با تیم کار کنیم و به موافقان و مخالفان خود احترام بگذاریم و طبق قوانین بازی کنیم.
   ورزش باعث پیشرفت ما می شود و با تلاش و صیانت نفس، هریک می توانیم نقص ها را به شکل بهتر برطرف کنیم.
   فدراسیون بین المللی ورزش دانشگاهی و یونسکو طبق توافقی که 3 سال پیش امضا شد تصمیم به برگزاری جشن روز ورزش دانشگاهی گرفتند. به همین منظور تصمیم داریم ورزشکاران را به مشارکت در ورزش چه در محیط های ورزشی و چه غیر ورزشی تشویق نمائیم.
   جهان امروز با وجود حجم عظیم تکنولوژی های سرگرم کننده باعث فراموشی لذت ورزش می شود. پیدا کردن دوستان جدید و اوقات خوبی با آن ها گذراندن از ملزومات امروز می باشد.
   همچنین تمرین و ورزش مداوم در بهبود زندگی کمک می کند و بهترین راه پیشرفت و ارتقاء شخصیت شماست و اساس موفقیت های طولانی و زیاد در زندگی به وسیله ورزش بنا می شود.
   از پیوستن شما در برگزاری جشن روز ورزش دانشگاهی سپاسگزارم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,349,026
تعداد بازدید امروز : 16,307
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02