امروز : پنجشنبه 27 تیر 1398
   
  • طنین زنگ پهلوانی در روز تربیت بدنی و ورزش

   طنین زنگ پهلوانی در روز تربیت بدنی و ورزش

   ​فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای اعلام کرد با توجه به اولویت قرار دادن توسعه همگانی این رشته ملی، زنگ پهلوانی در روز تربیت بدنی طنینن انداز می شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، در جهت عملیاتی کردن تقویم فرهنگی این فدراسیون و با عنایت به برنامه ریزی انجام شده جهت گرامیداشت روز تربیت بدنی و ورزش، صدای زنگ پهلوانی رأس ساعت 19 روز پنجشنبه26 مهرماه بصورت همزمان در تمامی زورخانه های سراسر کشور طنین انداز خواهد شد.
   گفتنی است: این مراسم با حضور مسئولین ورزش استانها و جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان رشته های مختلف ورزشی برگزار خواهد شد که بدینوسیله از عموم مردم دعوت خواهد شد تا با پرداختن به ورزش به ویزه به رشته ورزشی اصیل و ایرانی پهلوانی و زورخانه ای آینده خود و فرزندان خود را از بسیاری از آسیب های جسمی، حرکتی، فرهنگی، اجتماعی و ... بیمه نمایند.
   خاطر نشان می شود: فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای با اعتقاد بر اینکه انجام آیین ها و حرکات ورزش زورخانه ای به عنوان یک ورزش بدنساز و مناسب برای دیگر رشته های ورزشی است، یکی دیگر از اهداف برگزاری این مراسم را آغاز همکاری های همه جانبه زورخانه های سراسر کشور با ورزشکاران و قهرمانان دیگر رشته های ورزشی در جهت انجام تمرینات بدنسازی خود اعلام کرده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,652,704
تعداد بازدید امروز : 1,565
تعداد بازدید دیروز : 26,866
آخرین به روزرسانی : 1398/04/26