امروز : یکشنبه 29 اردیبهشت 1398
   
  • کسب عنوان نخست تهران در رقابت های تفنگ قهرمانی کشور

   امام قلی نژاد عنوان نخست را از آن خود کرد

   امام قلی نژاد عنوان نخست را از آن خود کرد

   بیست و هفتمین دوره رقابت های تیراندازی قهرمانی کشور گرامیداشت هفته تربیت بدنی با کسب عنوان قهرمانی تهران در بخش تیمی و کسب جایگاه نخست نرجس امام قلی نژاد در بخش انفرادی در تفنگ همراه بود.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این رقابت ها که با حضور علی دادگر، مسئولان و مدیران بخش های ستادی این فدراسیون برگزار شد در بخش تیمی، تیم های تهران، بوشهر و قزوین رده های اول تا سوم را از آن خود کردند.
   همچنین در بخش انفرادی نرجس امام قلی نژاد از مازندران بر سکوی نخست تکیه زد، نجمه خدمتی از خراسان جنوبی عنوان دومی را به خود اختصاص داد و مریم سلیمی از کرمانشاه به مقام سومی بسنده کرد.
   در این رقابت ها علی دادگر رییس فدراسیون، اکبر محمودی نایب رییس، بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان، رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون، الکساندر سماکین مربی تیم ملی تپانچه، آیرام مشاور بین الملل فدراسیون، جمشید وزیری رییس آکادمی، مسعود کلهری خبره ورزشی، سعید مرادی مسئول امور بین الملل و امین صانعی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی فدراسیون تیراندازی حضور داشتند.
   شایان ذکر است رقابت های قهرمانی کشور در بخش تپانچه نیز روز جمعه بیستم مهرماه در محل فدراسیون تیراندازی برگزار خواهد شد.
   در حاشیه برگزاری مراسم اهدای کاپ و مدال قهرمانان، از کودکی خردسال ( تماشاگران) به مناسبت روز کودک و نوجوان نیز تقدیر به عمل آمد.
   این رقابت ها از شبکه رادیو ورزش، شبکه خبر و خبرگزاری صدا و سیما پوشش خبری داده شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,262,723
تعداد بازدید امروز : 14,659
تعداد بازدید دیروز : 21,638
آخرین به روزرسانی : 1398/02/29