امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • جودوکار خراسان رضوی : مدال جاکارتا رنکینگ‌ام را در جهان تک رقمی کرد

   جودوکار خراسان رضوی : مدال جاکارتا رنکینگ‌ام را در جهان تک رقمی کرد

   ملی پوش خراسانی جودوی نابینایان کشورمان گفت: قبل از بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا رنکینگ‌ام در جهان 12 بود اما بعد از کسب مدال به رده هفتم صعود کردم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، رضا غلامی جودوکار خراسانی تیم ملی کشورمان که توانست در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا مدال برنز کسب کند در خصوص این رقابت‌ها اظهار کرد: این دوره از مسابقات سطح بالایی داشت چرا که قدرت‌های اول جهان مانند ازبکستان، کره و قزاقستان در این مسابقات حضور دارند.
   وی مهم‌ترین عامل کسب مدال برنز را قرعه سخت خود عنوان کرد و ادامه داد: قرعه سختی برای من رقم خورد و با ازبکستان روبرو شدم اگر قرعه راحتی‌تری داشتم قطعا رنگ مدالم نیز تغییر می‌کرد من بازی را به قهرمان المپیک واگذار کردم.
   ملی‌پوش خراسانی کشورمان افزود: نماینده قزاقستان که من در مسابقات جهانی در زمان یک دقیقه با ضربه فنی برده بودم در گروه مقابل من بود و توانست عنوان دوم را کسب کند این نشان می دهد گروه ما دشوارترین گروه بود ولی خدارو شکر راضی ام که توانستم در این سطح مدال کسب کنم.
   غلامی تصریح کرد: درحال حاضر تمام تمرکزم روی مسابقه تیمی است که فردا برگزار می شود و امیدوارم خوش رنگ‌ترین مدال را برای کشورم به ارمغان بیاورم.
   وی از بهبود رنکینگ‌اش در جهان خبرداد و گفت: بعداز اینکه به ایران بازگردیم دوهفته استراحت داریم و باز به اردو برمیگردیم و برای مسابقات جهانی پرتغال ک ۱۹آبان برگزار می شود آماده می‌شویم امیدوارم در آن مسابقات نتیجه خوبی بگیرم و رنکینگ‌ام زیر۵ شود قبل از بازی‌های پاراآسیایی ۱۲جهان بودم بااین مدال هفتم جهان شدم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,340,235
تعداد بازدید امروز : 7,516
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02