امروز : یکشنبه 29 اردیبهشت 1398
   
  • "عزیزپور" در نشست با هیئت ژیمناستیک لرستان:

   در حمایت از هیئت های شهرستانی عدالت رعایت می شود/ به عملکرد و پیشرفت ژیمناستیک استان اعتماد داریم

   در حمایت از هیئت های شهرستانی عدالت رعایت می شود/ به عملکرد و پیشرفت ژیمناستیک استان اعتماد داریم

   "مدیرکل ورزش وجوانان لرستان" برلزوم حمایت بیشتر از هیئت های شهرستانی تاکید کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان؛علی یاورعزیزپور روز سه شنبه در نشست صمیمی با مسئولین هیئت ژیمناستیک لرستان با اشاره به موفقیت های ژیمناستیک استان ،اظهار کرد: بدون توجه به فاصله ژیمناستیک ایران با دنیا به ژیمناستیک استان اعتقادداریم واحساس می کنیم ژیمناستیک به عنوان یک بیس در ورزش ورابطه به بخش کثیری از جامعه می تواند به ورزش های دیگر هم کمک کند .

   او با تاکید براینکه مجموعه ژیمناستیک استان علاوه بر سنگین بودن رقابت ها باید بتواند با تلاش مضاعف قهرمانیرا حفظ کندافزود:درقهرمانی شانس دخالت دارد ولی در حفظ قهرمانی یک اعتمادوشانس بیرون می آید وباعث می شودکه حفظ آن جدی تر گرفته شود.

   مدیرکل ورزش وجوانان لرستان با بیان اینکه بحث کمک فدراسیون ها به هیئت های استانی را پیگیری کرده ایم ،خاطر نشان کرد: در این راستا اتفاقات خوبی خواهد افتاد وتلاشمان این است که کمک بیشتر وبهتری به هیئت های استانی داشته باشیم .

   عزیزپور با تاکید براینکه حمایت ازهیئت های شهرستانی را مد نظرقرارخواهیم داد،تصریح کرد: اگر چه خرم آباد به عنوان مرکز استان ویترین ورزش استان محسوب شده و بحث پیشرفته بودن تجهیزات و امکانات درمرکز استان نیز امری طبیعی قلمداد می شود ولی موضوع توسعه تجهیزات وامکانات وآموزش نیروی انسانی وزیرساخت های شهرستانها نیز مدنظرما است وبا توجه به منابع در این حوزه عدالت رعایت می شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,263,194
تعداد بازدید امروز : 15,130
تعداد بازدید دیروز : 21,638
آخرین به روزرسانی : 1398/02/29