امروز : یکشنبه 29 اردیبهشت 1398
   
  • شطرنجباز خراسان رضوی : توانستیم شطرنج نابینایان ایران را به آسیا نشان دهیم

   شطرنجباز خراسان رضوی : توانستیم شطرنج نابینایان ایران را به آسیا نشان دهیم

   دارنده مدال طلای انفرادی و تیمی b2 و b3 بانوان گفت: با تجربه زیادی که داشتیم، توانستیم شطرنج ایران را به آسیا نشان دهیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، عاطفه نقوی عنوان کرد: در گروه ما نفراتی مثل خانم زنده بودی و برقول حضور داشتند که سال های سال است داریم بازی می کنیم و تجربه خوبی داریم. من نیز موفق شدم با ۵.۵ امتیاز در بخش انفرادی و ۱۰.۵ امتیاز در بخش تیمی، دو مدال طلا برای کشورم به ارمغان بیاورم.
   وی در خصوص این دوره از رقابت ها و حریفان ایران گفت: حریفان اصلی ما از ویتنام، اندونزی و هندوستان بودند. ویتنام بسیار در شطرنج کار کرده و تیم اندونزی هم پیش از برگزاری می دانست می خواهند رقابت های استاندارد را چطور برگزار کنند و در این زمینه کار کرده بودند. اما خوشحالم با تجربه بالایی که داشتیم، توانستیم شطرنج ایران را به آسیا نشان دهیم و امیدوارم در ادامه بتوانیم در سطح جهانی نیز موفق باشیم.
   شطرنج‌باز خراسانی تیم ملی در خصوص مسابقات بخش سریع نیز اظهار داشت: هدف اصلی ما این است که در رقابت های سریع هم ابتدا مدال طلای تیمی را به دست آوریم و سپس به مدال های انفرادی فکر خواهیم کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,263,416
تعداد بازدید امروز : 15,352
تعداد بازدید دیروز : 21,638
آخرین به روزرسانی : 1398/02/29