امروز : شنبه 31 فروردین 1398
   
  • استان اصفهان در زمینه تعداد سمن ها به رتبه نخست در کشور دست یافت.

   استان اصفهان در زمینه تعداد سمن ها به رتبه نخست در کشور دست یافت.

   عمرانی سرپرست گروه مشارکت های اجتماعی و داوطلبانه جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان : استان در زمینه ی تعداد صدور اعتبارنامه سازمان های مردم نهاد جوانان رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، عمرانی سرپرست گروه مشارکت های اجتماعی و داوطلبانه جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به ارزیابی شش ماهه وزارت ورزش و جوانان در زمینه تعداد سازمان های مردم نهاد جوانان گفت: استان اصفهان طی شش ماه نخست امسال در زمینه ی تعداد صدور اعتبارنامه فعالیت سازمان های مردم نهاد جوانان رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داد.
   وی افزود: با دستور و پیگیری های مدیر کل و معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان و همچنین با تلاش های مستمر همکاران حوزه جوانان در شش ماهه نخست امسال تعداد44 سازمان مردم نهاد جوانان در استان به ثبت رسیده که درصد تحقق هدف در این زمینه 67/91 درصد بوده است.
   عمرانی در ادامه گفت: در حال حاضر تعداد 160 سازمان مردم نهاد جوانان در سطح استان در چهار محور اجتماعی، فرهنگی، علمی/ پژوهشی و اعتقادی اعتبار نامه دریافت کرده اند.
   سرپرست گروه مشارکت های اجتماعی و داوطلبانه جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: هدف گذاری وزارت ورزش و جوانان در زمینه تعداد سمن ها استان تا پایان سال جاری تعداد 48 سمن بوده است و استان ما در شش ماهه نخست به ثبت 44 سمن دست یافت که این آمار نشان از علاقمندی جوانان استان به حضور فعالانه در فعالیت های اجتماعی است.
   وی در پایان گفت: امیدواریم مشارکت اجتماعی جوانان راهی برای توانمندسازی و حضور فعال جوانان باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,623,647
تعداد بازدید امروز : 1,123
تعداد بازدید دیروز : 26,277
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30