امروز : شنبه 31 فروردین 1398
   
  • به ریاست محبی استاندار:

   چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

   چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

   چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان سیستان و بلوچستان با موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی (مواد مخدر) در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان ، روز گذشته، چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان سیستان و بلوچستان با موضوع «پیشگیری از آسیب های اجتماعی» مواد مخدر به ریاست سید دانیال محبی استاندارو با حضور کرد مدیر کل ورزش و جوانان استان، جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و دبیران سازمانهای مردم نهاد در محل سالن جلسات دفتر استاندار برگزار گردید.
   استاندار سیستان و بلوچستان در این جلسه با اشاره به اهمیت جلسات کار گروه جوانان اظهار داشت: استان سیستان و بلوچستان یکی از جوان‌ترین استان‌های کشور می باشد، فلذا انتظار می‌رود مدیران دستگاه اجرایی با حضور در جلسات ساماندهی امور جوانان و ارائه عملکرد و برنامه‌های با قابلیت اجرایی نقش پررنگی داشته باشند.
   سید دانیال محبی در ادامه افزود: متاسفانه علیرغم هم افزایی خوبی که بین دستگاه‌های اجرایی استان سیستان و بلوچستان وجود دارد شاهد برنامه‌ریزی و عملکرد قابل قبولی در حوزه جوانان نیستیم.
   وی همچنین اضافه کرد: مدیران باید نسبت به امور جوانان به صورت تخصصی مطالعه داشته باشند و بر اساس وضعیت موجود برنامه ریزی شود که متاسفانه مدیران در خصوص امور جوانان کوتاهی کرده اند.
   استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه همه باید در راستای رفع مشکلات امور جوانان تلاش کنند، خاطرنشان کرد: هرگاه جوانان با مشکلات فراوانی روبرو شوند، قطعا در حوزه سلامت هم مشکلات و سختی ها ایجاد می شود از این رو باید نسبت به این موضوع هم توجه ویژه صورت گیرد.
   سید دانیال محبی یادآور شد: بر اساس مصوبات هیات وزیران باید در ستاد ساماندهی جوانان کمیته‌های تخصصی داشته باشیم و با اولویت های موجود در استان آسیب ها و مسائل جوانان در این کمیته بررسی شده و در جلسه ستاد ساماندهی با حضور مدیران دستگاه اجرایی خروجی مناسبی ارائه دهیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه به نقش دستگاه‌های اجرایی استان در رفع آسیب‌های اجتماعی جوانان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی استان سیستان و بلوچستان در حوزه جوانان و نوجوانان مسئولیتی بر دوش دارند که باید نسبت به رفع مشکلات آنها و ایجاد زمینه های لازم برای اشتغال، ازدواج، تحصیل و موارد مختلف مرتبط با آنها برنامه ریزی داشته باشند.
   وی در ادامه عملکردی از فعالیت‌ها و اقدامات پژوهشی با اولویت آسیب های اجتماعی که توسط اداره کل ورزش و جوانان صورت گرفته برای حاضرین در جلسه ارائه کرد.
   در بخش توسعه ورزش همگانی و برگزاری جشنواره ها و همایش ها بیش از 1005 برنامه اجرایی شده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,622,999
تعداد بازدید امروز : 475
تعداد بازدید دیروز : 26,277
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30