امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • ایزدیار : هیچ افتخاری بالاتر از به اهتزاز درآمدن پرچم ایران نیست /بخشی از سخنان من تحریف شده است

   ایزدیار : هیچ افتخاری بالاتر از به اهتزاز درآمدن پرچم ایران نیست /بخشی از سخنان من تحریف شده است

   دارنده 6 مدال شنا در بازی های اسیایی 2018 جاکارتا با بیان اینکه طی چند روز گذشته برخی از سخنان من تحریف شده اظهار داشت :برای من هیچ افتخاری بالاتر از به اهتزاز در آوردن پرچم ایران نبوده و نیست .

   ایزدیار مرد طلایی شنای پاراسیایی کشورمان در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان گفت: هیچ افتخاری بالاتر از این نیست که سرود ملی کشورت را در بزرگ ترین رویداد ورزشی اسیایی طنبن انداز کنی و من به لطف خدا ابن افتخار را داشتم که 6 بار پرچم ایران را به اهتزاز درآوردم و سرود ملی کشورم را در جاکارتا طنین انداز کنم.

   او گفت: درسالن شنا تمام تلاشم را کردم تا 6 مدال کسب کنم و بسیار خوشحالم که حاضران در سالن وببیندگان این مسابقات به افتخار پرچم کشورم وسرود ملی ایران به پا ایستادند .

   عضو تیم ملی شنا در این گفت وگو قدرشناسی اش را از تمامی کسانی که در کسب این موفقیتها سهم داشتند اعلام کرد و ادامه داد: اگر من توانستم در 7 ماده صاحب مدال شوم ،نتیجه تلاشهای افرادی است که بی هیچ چشم داشتی، تنها با انگیزه افتخارآفرینی برای ایران در تعلیم من از هیچ اقدامی فرو گذار نبودند .

   او اضافه کرد: من نوک پیکانی بودم که قدرتش را از تلاش های مربیان ، سرپرستان ، کادر فنی، مسوولان پارالمپیک و وزارت ورزش و جوانان به دست آورده بود ومن بسیار خوشحالم که توانستم زحمات آنها را به ثمر برسانم.

   ملی پوش شنای کشورمان در بخش معلولان و جانبازان در ادامه سخنانش با بیان این موضوع که کسب عنوان سومی حاصل دلاورمردی تمامی ورزشکاران پرتوان معلول و جانباز کشورمان بوده است، تصریح کرد: تک تک کسانی که در این رویداد بزرگ حضور داشتند در این موفقیت تاریخی سهم داشتند و هیچ کس نمی تواند این پیروزی ها را به نام خود ثبت کند.
   او در پاسخ به این سوال که در قبال کسب این مدالها چه انتظاری از مسوولان داری ، گفت: من با به دست آوردن مدال طلا از این رقابتها سهم خود را گرفته ام ، اما اگر سوال شما در خصوص جوایز است این است که جوایز پای سکوی ما پرداخت شده و مابقی هم ، براساس آیین نامه پرداخت می شود .

   ایزدیار با تکذیب مطالبی که در برخی از رسانه ها از طرف وی مطرح شده متذکر شد: هیچ لذتی بالاتر از این نیست که بتوانی رقیبانت را پشت سر بگذاری و برسکوی نخست بایستی و از آن مکان به اهتزاز درامدن پرچم ات را ببینی. این احساسی است که تمامی ورزشکاران با تمام وجود درک می کنند .

   او هدف بعدی اش را حضور موفق در بازی های پارالمپیک توکیو اعلام کرد و اظهار داشت: تمام تلاش خود را می کنم که از این رویداد هم سربلند خارج شوم و به عنوان فرزند این کشور ،سهمی از موفقیتها داشته باشم ایران را سربلند کنم .

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,618,160
تعداد بازدید امروز : 21,913
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30