امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • تبریک معاون توسعه ورزش بانوان به گلاره ناظمی داور زن ایرانی

   محمدیان: درخشش بانوان ایران در همه عرصه های ورزش مایه مباهات است

   محمدیان: درخشش بانوان ایران در همه عرصه های ورزش مایه مباهات است

   معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در پیامی انتخاب گلاره ناظمی داور زن بین المللی فوتبال کشورمان برای قضاوت فینال مسابقات فوتسال المپیک جوانان را تبریک گفت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن این پیام به شرح زیر است:
   « درخشش بانوان ایران در همه عرصه های ورزش که این بار در بخش داوری رقم خورده، باعث خوشحالی و مایه مباهات ایران و ایرانی است.
   بانوان ورزش کار کشورمان با درخشش های چشمگیر در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی اندونزی بارها و بارها دل ملت ایران را شاد کردند. همچنین در حوزه مدیریتی چه در داخل کشور و چه بین المللی، حضور بانوان در عرصه های تصمیم گیری و تصمیم سازی ورزش بسیار بیشتر از گذشته شده و زمینه معرفی، ارتقاء و توسعه ورزش بانوان ایران در داخل و خارج کشور را بوجود آورده است و این بار حضور یک بانوی توانمند، با اراده و محجبه در دیدار نهایی یک رویداد بزرگ بین المللی موجب خوشحالی هرایرانی و مایه مباهات و افتخار جامعه ورزش کشور به ویژه جامعه ورزش بانوان ایران شده است.
   به این وسیله درخشش گلاره ناظمی داور توانای فوتبال ایران را تبریک می گویم و از خداوند متعال، سربلندی و کسب افتخارات بیش از پیش را برای بانوان ایرانی در همه عرصه ها به ویژه ورزش مسئلت می کنم. »
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,618,639
تعداد بازدید امروز : 22,392
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30