امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • پیام تبریک علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بمناسبت هفته ی تربیت بدنی و ورزش

   پیام تبریک علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بمناسبت هفته ی تربیت بدنی و ورزش

   مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی 26مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت.

   سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در پیامی ضمن تبریک 26 مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش، از تلاش و کوشندگی تمام دست اندرکاران ورزش در ادارات ورزش و جوانان و هیات های استانی و شهرستانی تقدیر و قدردانی کرد.
   در پیام تبریک علوی به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش آمده است:
   ورزش به عنوان پدیده ای اجتماعی و فرهنگی در زندگی ماشینی امروز نقشی اساسی و محوری دارد و از این حیث نه تنها یک روز، بلکه کل ایام و روزهای سال را در بر می گیرد.
   اصولا ورزش تعطیل بردار نیست و از این حیث وظیفه خویش می دانم از تمام کسانی که در پیشبرد ورزش استان سهمی را بر عهده دارند، تقدیر و تشکر کنم .
   بی شک ورزش کهگیلویه وبویراحمد با توجه به سرمایه انسانی جوان مستعد و بالنده استان زمینه های زیادی را برای رشد و تعالی بیشتر داراست و از این حیث باید همه با همدلی و اتفاق نظر بکوشیم تا به وظیفه خویش در قبال نسل آینده ساز این استان عمل نموده و با تضمین سلامت جسم و روح آنان از طریق ورزش ، شادابی و طراوت نیروی انسانی را به عنوان محور اصلی توسعه استان تضمین کنیم .
   امروز با عنایات ویژه مقام معظم رهبری و توجهات اصولی دولت خدمتگزار به ورزش، مسوولیتی سنگین متوجه جامعه ورزش شده است و همگی باید دوچندان تلاش کنیم تا با از پیش روی برداشتن مسائل و مشکلاتی که می تواند در حرکت پر شتاب توسعه ورزش خدشه و وقفه ایجاد کند، راه دستیابی به قله های ورزش قهرمانی را که غرور و عزت ملی و ایرانی را در پی دارد، هموار و هموارتر نماییم .
   پرواضح است که در این مسیر جامعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد همچنان از همراهی های صمیمانه دکتر احمدی استاندار ورزش دوست، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی برخوردار خواهد شد تا با توکل به ذات باریتعالی و همت و غیرت ورزشکاران غیور این مرز و بوم، همچنان در مسیر افتخارات تازه در ورزش به جلو قدم برداریم .
   در پایان وظیفه خویش می دانم که دیگر بار از همراهی های دلسوزانه خدمتگزاران صدیق ورزش قدردانی نموده و به تک تک آنان در گوشه و کنار استان چهار فصل کهگیلویه وبویراحمد دست مریزاد بگویم
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,618,490
تعداد بازدید امروز : 22,243
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30