امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی خبر داد:

   برگزاری 600 برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته تربیت بدنی در خراسان شمالی

   برگزاری 600 برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته تربیت بدنی در خراسان شمالی

   کوروش بهادری مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی از برگزاری بیش از 600 برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته تربیت بدنی در استان خراسان شمالی خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی کوروش بهادری مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی در همایش بزرگ ورزش صبحگاهی در بجنورد از برگزاری بیش از 600 برنامه فرهنگی و ورزشی در استان به مناسبت هفته ربیت بدنی خب رداد.
   بهادری در این همایش که با حضور 6 هزار نفر صبح امروز 26 مهر ماه در محل شهربازی شهرستان بجنورد برگزار شد گفت: بیش از 600 برنامه فرهنگی و ورزشی در استان برنامه ریزی شده که در هفته تربیت بدنی عملیاتی خواهد شد و با هدف حضور پررنگتر جامعه ورزش و جوانان و خانواده ها در برنامه های ورزشی، اولویت برنامه های این هفته با ورزشهای همگانی خواهد بود.
   وی از برگزاری مسابقات کشوری پیر امید به میزبانی بجنورد خبر داد و گفت: خراسان شمالی میزبان مسابقات پیرامید بانوان با حضور استانهای خراسان شمالی ، رضوی ، جنوبی و سیستان و بلوچستان است و این برنامه در روز جمعه 27 مهر ماه برگزار خواهد شد.
   بهادری همچنین از برگزاری بیش از 200 برنامه متنوع ورزشی در حوزه بانوان و برنامه های فرهنگی در این هفته خبر داد و گفت: غبارروبی مزار مطهر شهداء ، دیدار با خانواده معظم شهدای ورزشکار ، دیدار با امام جمعه محترم و حضور در نماز عبادی و سیاسی جمعه از جمله برنامه های مهم فرهنگی در این هفته است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,618,005
تعداد بازدید امروز : 21,758
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30