امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش پیام تبریک صادر کرد

   مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش پیام تبریک صادر کرد

   ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش پیام تبریکی صادر کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان،ورزش به‌ عنوان یک ضرورت و نیاز در زندگی همه افراد به‌صورت عام و نیز به ‌عنوان یک رکن اساسی و حیاتی برای حضور در فعالیت‌های اجتماعی و همچنین تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح از اهمیت خاصی برخوردار است، برهمین اساس نه تنها یک هفته، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را در بر می گیرد.
   ورزش در استان سیستان و بلوچستان با توجه به سرمایه انسانی جوان و مستعد شرایط مناسبی را برای رشد و موفقیت دارد و می تواند عرصه پیشرفت را برای جوانان فراهم آورد. و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگ و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور این خطه در عرصه رقابت های ملی و بین المللی بود.
   از کلیه مسئولان هیئت ها، پیشکسوتان ، ورزشکاران ، مربیان، داوران، دبیران ورزش و تمامی جامعه ورزش در راستای تلاش و همراهی اداره ورزش وجوانان و ارتقاء سطح کمی و کیفی ورزش تقدیر وتشکر می کنم و از درگاه خداوند منّان سلامتی، بهروزی و توفیق در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش کشور و استان سیستان و بلوچستان مسئلت مینمایم.
   اینجانب فرا رسیدن هفته تربیت بدنی « 26 مهر لغایت 2 آبان» را به جامعه ورزشی به ویژه کارکنان اداره ورزش و جوانان و تمامی کسانی که در پیشبرد ورزش شهرستان ها سهمی را بر عهده دارند، تبریک عرض می نمایم.
   ادهم کرد زابلی
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,617,960
تعداد بازدید امروز : 21,713
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30