امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان همدان به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی

   پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان همدان به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی

   مدیرکل ورزش و جوانان همدان طی پیامی فرا رسیدن 26 مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت.   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان همدان طی پیامی فرا رسیدن 26 مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت.
   در متن پیام منعم آمده است:
   ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و برهمین اساس نه تنها یک روز، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار میدهد.
   ورزش آهنگ موزون سلامتی، نماد قدرت، همت ، صلابت، ایستادگی و ارزش های والای انسانی است و بدون شک یکی از محورهای اساسی دستیابی به توسعه پایدار جوامع به حساب می آید.
   26مهر روز تربیت بدنی و ورزش را به تمامی این عزیزان همچنین ورزشکاران و قهرمانان، پیشکسوتان، داوران و مربیان تبریک عرض کرده، از درگاه خداوند منّان سلامتی، بهروزی و توفیقات همگان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش کشور مسئلت می نمایم.
   برای اعتلای نام زیبا و پرچم مقدّس جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه های بین المللی، المپیک، جهانی و آسیایی با استعانت از درگاه حضرت حق با برنامه ریزی ، تدبیر، تلاش و همّت بلند گام برداریم تا در کنار جامعه ای سالم و با نشاط، گنجینه ای از قهرمانان و پهلوانان غیور و با ایمان در ورزش کشور داشته باشیم.3

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,618,272
تعداد بازدید امروز : 22,025
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30