امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • دیدار جامعه ورزش وجوانان در اولین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش با حضرت آیت الله علما:

   صابر رحیمی: ورزش عامل صلح و نزدیکی ملت ها است/بیش از300برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته تربیت بدنی ورزش برگزار می شود

   صابر رحیمی: ورزش عامل صلح و نزدیکی ملت ها است/بیش از300برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته تربیت بدنی ورزش برگزار می شود

   در اولین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش جامعه ورزش وجوانان استان کرمانشاه با حضرت آیت الله علما دیدار کردند.

   به گزارش روابط عمومی ورزش وجوانان استان کرمانشاه،در اولین روز از هفته تربیت بدنی و و رزش جامعه ورزش وجوانان استان کرمانشاه به دیدار حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه رفتند.
   در این دیدار صابر رحیمی مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به تشریح برنامه های این هفته در سطح استان کرمانشاه پرداخت .
   رحیمی به برگزاری بیش از300برنامه فرهنگی و ورزشی در سطح استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت از جمله مهترین آنها برگزاری جشنواره جهانی سنگنوردی بیستون در روز 29مهر ماه جاری در محوطه تاریخی بیستون با حضور بیش از 150ورزشکار داخلی و خارجی از ده کشور جهان عنوان کرد.
   مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه در این دیدار برگزاری مسابقات ورزشی جهانی به میزبانی استان کرمانشاه را موجب ایجاد شور و نشاط در جامعه و شناساندن فرهنگ غنی ایرانی به شرکت کنندگان خارجی عنوان کرد و افزود:ورزش همواره باعث ایجاد صلح ودوستی و نزدیکی بین ملت ها می شود.
   رحیمی درادامه به برگزاری مسابقات بین المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی در بهمن ماه جاری به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد نیز اشاره کرد.
   مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه :برگزاری المپیاد ورزش محلات در شهر روستا در سطح استان یکی دیگر از برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش دانست.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,618,098
تعداد بازدید امروز : 21,851
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30