عضو فراکسیون ورزش و درباره شعار هفته تربیت بدنی مبنی بر چهل سال ورزش- چهل سال افتخار تصریح کرد: شکی در این موضوع وجود ندارد که در چهار دهه اخیر روند ورزش کشور مثبت بوده است .

وی گفت : اعتقاد دارم ، وزارت ورزش و جوانان در حداقل دو سال گذشته عملکرد مناسبی داشته و دلیل آن هم می توانند افتخارات کسب شده بسیار زیاد در بازی های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا باشد، فکر می‌کنم افتخارآفرینی ورزشکاران معلول کشورمان بسیار ارزشمند است، آنها توانستند برای اولین بار کشور ما را در جدول رده بندی جزو سه تیم قدرتمند آسیا قرار دهند و این دستاورد بزرگی برای ورزش کشورمان است .

خانلری اضافه کرد :بنده فکر می‌کنم به صورت کلی روند ورزش کشور ما شتاب مناسبی داشته اما به هر حال ورزش هم تحت تاثیر اقتصاد است و گاهی نوسانات اقتصادی می تواند در عملکرد برخی حوزه ها در ورزش تاثیر گذار باشد. همچنین نکته دیگر این است که باید از استعداد های خوب کشورمان به بهترین نحو در ورزش استفاده کنیم.

نماینده ارامنه شمال در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون ورزش اظهار داشت: بنده باید اینجا از تلاش مسئولان استان تهران در حل و فصل مشکل ورزشگاه مافی بویژه آقای دکتر مقیمی استاندار ،شخص آقای دکتر گل محمدی شخص و آقای دکتر گودرزی در معاونت استانداری تشکر کنم که کمک شایانی در به ثمر رساندن تلاش برای رفع مشکل این ورزشگاه متعلق به ارامنه انجام دادند و بنده به نمایندگی از ارامنه تهران از آنها تقدیر و تشکر می‌کنم.