امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • مارال مردانی دختر جودوکار محجبه ایرانی در مراسم استقبال از افتخار آفرینان کاروان ایران در المپیک جوانان:

   ارزشهای ما بالاتر از مدال است

   ارزشهای ما بالاتر از مدال است

   مارال مردانی دختر جودوکار محجبه ایرانی که در المپیک جوانان از مبارزات او به دلیل داشتن حجاب جلوگیری شد گفت: برای کمتر ورزشکاری پیش می‌آید که در المپیک جوانان شرکت کند و من برای این میدان خیلی تلاش کرده بودم و بسیار از این اتفاق ناراحت شدم اما می‌خواهم بگویم که ارزش‌های ما بسیار بالاتر از مدال است

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مارال مردانی دختر جودوکار محجبه ایرانی که در المپیک جوانان از مبارزات او به دلیل داشتن حجاب جلوگیری شد به خبرنگار پایگاه خبری ورزش و جوانان گفت: قطعاً ارزش های ما بالاتر از کسب مدال است و من امیدوارم در آینده بتوانم با تلاش و کوشش در عرصه‌های دیگر برای کشور افتخار کسب کنم.
   مردانی گفت: تا روز و لحظه مسابقه هیچ مشکلی نداشتم وزن کشی هم کرده بودم اما در لحظه مسابقه به من گفتند که نمی توانم در مبارزه شرکت کنم .

   وی ادامه داد: در آن لحظه بسیار ناراحت شدم و هیچ چیز نمی توانست ناراحتی من را بپوشاند ولی کم ‌کم آرام شدم و توانستم به خود مسلط شوم.

   مردانی ادامه داد: برای کمتر ورزشکاری پیش می‌آید که در المپیک جوانان شرکت کند و من برای این میدان خیلی تلاش کرده بودم و بسیار از این اتفاق ناراحت شدم اما می‌خواهم بگویم که ارزش‌های ما بسیار بالاتر از مدال است و امیدوارم بتوانم در آینده با تلاش و کوشش در صحنه های دیگری برای کشورم افتخارآفرینی کنم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,618,042
تعداد بازدید امروز : 21,795
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30