امروز : دوشنبه 04 شهریور 1398
   
  • در مراسم استقبال از کاروان ورزشی ایران در المپیک جوانان آرژانتین

   دکتر صالحی امیری: جوانان ایران بازهم می درخشند

   دکتر صالحی امیری: جوانان ایران بازهم می درخشند

   رئیس کمیته ملی المپیک گفت: امروز شاهد غرور، غیرت و هویت ایرانی بودیم و مردم ایران در آینده باز هم شاهد درخشش جوانانشان خواهند بود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر سید رضا صالحی امیری در مراسم استقبال از کاروان ورزشی ایران در المپیک جوانان آرژانتین گفت: امروز صحنه غرور، غیرت و هویت ایرانی را شاهد بودیم و ان شاءالله ایرانیان شاهد خواهند بود که جوانانشان در آینده مثل این المپیک در آرژانتین باز هم می درخشند.

   صالحی امیری موفقیت های جوانان ایران در المپیک جوانان را حاصل سه عامل مهم دانست و گفت: عامل اول خودباوری است که جوانان ایرانی نشان داده اند هر جا که اراده کردند؛ کارهای بزرگی انجام داده اند.

   وی عامل دوم را وحدت بین ارکان ورزش کشور دانست و افزود: وحدت و وفاق و همدلی بین وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، فدراسیون‌ها و رسانه ها امروز بیش از هر زمان دیگری است که جای خوشحالی دارد.

   رییس کمیته ملی المپیک افزود: سومین عامل هم به اعتقاد بنده احساس مردمی بودن ورزشکاران است. اینکه ورزشکار خودش را از مردم میداند و مردم نیز با هر پیروزی او خوشحالمی شوند، عامل بسیار اثرگذاری در موفقیت های تیم های ورزشی است.

   وی تاکید کرد: برای این مسابقات ورزشکاران و همه همکاران ما در وزارت ورزش ، کمیته ملی المپیک، کادر سرپرستی و فدراسیون‌ها همه ظرفیت‌های خود را به کار گرفتند و توانستند در بازیهایی که کشورهای زیادی با امکانات گسترده حضور داشتند، این ارتقا قابل توجه را نسبت به دور قبل کسب و
   ۱۷ پله صعود کنند و من از این بابت به ملت و جامعه بزرگ ورزش ایران تبریک می گویم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,498,966
تعداد بازدید امروز : 210
تعداد بازدید دیروز : 25,638
آخرین به روزرسانی : 1398/06/04