امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • حسن کریمی:ورزش کارمندان عاملی برای بهبود عملکرد آنهاست

   حسن کریمی:ورزش کارمندان عاملی برای بهبود عملکرد آنهاست

   مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری از اماکن ورزشی گفت: برای داشتن جامعه ای شادتر می توانیم از ورزش به عنوان ابزاری مفید، بهره مند شویم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،حسن کریمی، ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار داشت: این هفته فرصت مناسبی است برای ترویج فرهنگ ورزش در بین مردم است.
   مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با اشاره به لزوم تقویت نشاط و شادابی در میان مردم گفت:برای داشتن جامعه ای شادتر می توانیم از ورزش به عنوان ابزاری مفید، بهره مند شویم.
   وی با بیان این موضوع که خود در هفته 4 ساعت را به ورزش کردن می پردازد ادامه داد: امروز دور هم جمع شدیم که علاوه بر گرامیداشت این هفته، مردم را به ورزش کردن که تاثیر بسزایی در سلامتی و شادابیشان دارد دعوت کنیم.
   کریمی افزود: این هفته بهانه ای است که زیر ساخت های ورزشی کشور و اماکن ورزشی را مورد توجه قرار دهیم و با مسئولین و قهرمانان ورزشی دیدار داشته باشیم.
   او که به همراه معاونین و اعضای هییت مدیره و کارکنان شرکت توسعه و نگهداری از اماکن ورزشی در این همایش شرکت کرده بود، ورزش کارکنان را عاملی برای افزایش سلامت و بهبود عملکرد کارکنان دولت دانست .
   : مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در این مراسم هدایایی را به قید قرعه به شرکت کنندگان در همایش اعطا کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,618,185
تعداد بازدید امروز : 21,938
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30