امروز : دوشنبه 03 تیر 1398
   
  • عبدالحمید احمدی: خانواده ورزش کشور در دوران دفاع مقدس بیش از پنج هزار شهید ورزشکار تقدیم کشور کرده است

   عبدالحمید احمدی: خانواده ورزش کشور در دوران دفاع مقدس بیش از پنج هزار شهید ورزشکار تقدیم کشور کرده است

   معاون وزیر ورزش و جوانان در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم نوید صفری در خصوص شهدای ورزشکار اظهار داشت: دوره دفاع مقدس،جامعه ورزش، بیش از پنج هزار شهید ورزشکار تقدیم کشور کرده است، همه این شهدا در رشته های مختلف قهرمان بودند اما در آن شرایط ورزش را رها کردند و به دنبال ایثارگری رفتند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از خبرگزاری بسیج پرس؛ عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم نوید صفری در ارتباط با شهدای ورزشکار عنوان کرد: دوره دفاع مقدس جامعه ورزش بیش از پنج هزار شهید ورزشکار تقدیم کشور کرده است، همه این شهدا در رشته های مختلف قهرمان بودند اما در آن شرایط ورزش را رها کردند و به دنبال ایثارگری رفتند. موضوع دفاع از حرم اهل بیت هم که مطرح شد، ورزشکاران باز هم به این کاروان پیوستند
   .
   معاون وزیر ورزش در ادامه در خصوص ولایت پذیری شهدا خاطر نشان کرد: تنها همین شهدا هستند که می توانند ادعای ولایت پذیری را اثبات کنند، ما در وزارت ورزش هنوز در برابر عظمت این شهدا کاری نکرده ایم و حتی قطره در برابر اقیانوس هم نیست. تلاش ما همواره این بوده که یاد شهدا زنده و گرامی داشته شود، ما روز اول هفته تربیت بدنی را به تکریم و بزرگداشت شهدا اختصاص دادیم.
   احمدی در پایان پیرامون شهدای مدافع حرم تصریح کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا و کمک گرفتن از روح بلند آنها جزو برنامه های ما است و انشالله گرامیداشت شهدای مدافع حرم را ادامه خواهیم داد. به دنبال باقیات الصالحات در ورزش هستیم و انشاالله خداوند این توفیق را به ما بدهد، از همه عزیزانی که در این راه به ما کمک می کنند نهایت تشکر را دارم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,071,304
تعداد بازدید امروز : 17,129
تعداد بازدید دیروز : 21,860
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03