امروز : چهارشنبه 01 خرداد 1398
   
  • محمد مهدی تندگویان از حمایت ویژه بانک ها برای کارآفرینی جوانان خبر داد

   محمد مهدی تندگویان از حمایت ویژه بانک ها برای کارآفرینی جوانان خبر داد

   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: حمایت از جوانان در چند بخش خلاصه می شود که سرمایه گذاری و حمایت از نخبگان علمی و پژوهشی خاص بر عهده معاونت ریاست جمهوری و وزارت صنعت است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد مهدی تندگویان، در گفتگو با خبرنگار اجتماعی برنا اظهار داشت: ما در حوزه نخبگان اجتماعی و تشکل های مردم نهاد فعالیت می کنیم و با حمایت های اعتباری، تاییدی، هماهنگی بین نهاد ها، ستاد ساماندهی ملی، استان ها و ... سعی در همراهی با جوانان داریم.

   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: در حوزه اعتباری از طریق 2 صندوق کارآفرینی امید و بانک رسالت اعطای وام هایی را درسراسر کشور برای متقاضیان مشمول، در نظر گرفته ایم که در حال حاضر این طرح اجرایی شده است.

   تندگویان افزود: در بانک رسالت کمی پیشرفته تر و کاملا عملیاتی اقدام کرده ایم. تاکنون این وام به کشاورزان، دامپروران، پوشاک، تولیدکنندگان محلی و بومی و صنایع دستی 14 استان پرداخته شد. به این صورت که خود بانک عهده دار پرداخت وام، خرید تولیدات و تحویل محصولات به وام گیرنده است.

   وی بیان داشت: افراد به میزان وامی که درخواست می کنند دام و علوفه تحویل می گیرند و خریدار محصولات نیز خود بانک است.در بانک کار آفرین امید سقف وام پرداختی 100 میلیون تومان است که اگر در سال جاری بتوانیم در هر دو صندوق موفق عمل کرده و سرمایه جذب کنیم، از محل صندوق 100 میلیارد تومان در کل کشورهزینه کرده ایم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,326,906
تعداد بازدید امروز : 19,007
تعداد بازدید دیروز : 21,887
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01