امروز : شنبه 31 فروردین 1398
   
  • با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان ؛

   چند پروژه ورزشی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت

    چند پروژه ورزشی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت

   بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال «روستای بافتان شهرستان سرباز» با حضور ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان، بیجارزهی فرماندار شهرستان،اعضای شورای اسلامی و دهیاری، ریش سفیدان، معتمدین و ورزشکاران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال «روستای بافتان شهرستان سرباز» با حضور ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان، بیجارزهی فرماندار سرباز، آسوده رئیس دفتر دکتر امینی فرد نماینده مجلس، روسای ادارات ورزش و جوانان سرباز و ایرانشهر، اعضای شورای اسلامی و دهیاری، ریش سفیدان، معتمدین و ورزشکاران افتتاح گردید. این پروژه ورزشی در فضای با زیربنای 1350 متر مربع و با هزینه 2800 میلیون ریال از محل و اعتبارات ملی در سال 1397 شروع شد و امروز در هفته تربیت بدنی و ورزش مورد بهره برداری قرار گرفت. لازم به ذکر است؛ این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، با مشارکت دهیاریها و اعضای شورای اسلامی روستا در راستای توسعه و ایجاد فضاهای ورزشی شهرستان سرباز در نظر گرفته شده است که جمعیتی بالغ بر 4200 نفر در قالب 360 خانوار از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد. با نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان، 6 پروژه زمین چمن مصنوعی در هفته تربیت بدنی و ورزش به همت اداره کل ورزش و جوانان در سطح استان به بهره برداری خواهد رسید. لازم به ذکر است؛ فرمانداران و بخشداران جنوب استان از نگاه ویژه مدیرکل ورزش و جوانان به توسعه زیرساخت های ورزشی این مناطق تشکر و قدردانی کردند.
   همچنین در پنجمین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش در میان حضور پرشور نوجوانان و جوانان ورزش دوست قصرقندی، زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال «روستای شدیگ شهرستان قصرقند» با حضور ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان، خانم ریگی فرماندار قصرقند، روسای ادارات ورزش و جوانان جنوب استان، اعضای شورای اسلامی و دهیاری، ریش سفیدان، معتمدین و ورزشکاران افتتاح گردید. این پروژه ورزشی در فضای با زیربنای 1350 متر مربع و با هزینه 2270 میلیون ریال از محل و اعتبارات ملی در سال 1397 شروع شد و امروز در هفته تربیت بدنی و ورزش مورد بهره برداری قرار گرفت. گفتنی است؛ این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، با مشارکت دهیاریها و اعضای شورای اسلامی روستا در راستای توسعه و ایجاد فضاهای ورزشی شهرستان قصرقند در نظر گرفته شده است که جمعیتی بالغ بر 500 خانوار در غالب 25 روستا از این پروژه بهره مند خواهند شد. با نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان، 6 پروژه زمین چمن مصنوعی در هفته تربیت بدنی و ورزش به همت اداره کل ورزش و جوانان در سطح استان به بهره برداری خواهد رسید. لازم به ذکر است؛ فرمانداران و بخشداران جنوب استان از نگاه ویژه مدیرکل ورزش و جوانان به توسعه زیرساخت های ورزشی این مناطق تشکر و قدردانی کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,623,144
تعداد بازدید امروز : 620
تعداد بازدید دیروز : 26,277
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30