امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان :

   10 مورد تسهیلات کارفرینی به سمن های استان همدان پرداخت شده است

   10 مورد تسهیلات کارفرینی به سمن های استان همدان پرداخت شده است

   رسول منعم گفت: در راستای حمایت از سازمان های مردم نهاد و اشتغال زایی جوانان تا امروز با مشارکت صندوق کارآفرینی امید 10مورد تسهیلات به مبلغ 10 میلیارد ریال به سمن های کارآفرین استان همدان اعطا شده است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ، مدیرکل ورزش و جوانان استان در ستاد ساماندهی امور جوانان گفت: چهار حوزه در ستاد ساماندهی امور جوانان استان دنبال می شود که شامل حوزه های ازدواج و تعالی جوانان، اوقات فراغت ، مسکن و اشتغال جوانان می باشد.
   وی در خصوص پیش نویس اوقات فراغت جوانان افزود: پیش نویس اوقات فراغت جوانان در جلسه گذشته این ستاد تدوین و دستگاههای اجرایی ابلاغ شد.
   رسول منعم در ادامه با اشاره به حمایت دولت از سمن های کارآفرین تصریح کرد: با تفاهمنامه ای که با صندوق کارآفرینی امید داشته ایم تسهیلات 4 درصد تا سقف یک میلیارد ریال به سمن ها کارآفرین اعطا می شود و در همین راستا تا امروز 10مورد تسهیلات به مبلغ 10 میلیارد ریال به سمن های کارآفرین اعطا شده است
   مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: پیش نویس سند ازدواج تعالی امروز در این نشست مطرح شده و در آینده به دستگاه های مرتبط ابلاغ میشود .

   همچنین در این نشست معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان گفت: سند جامع اوقات فراغت جوانان شاخص ما در اجرای برنامه ششم می باشد که نیاز به همکاری و تامل دستگاههای اجرایی دارد.
   وی ادامه داد: نیاز است وظایف دستگاههای اجرایی در حوزه جوانان مجدد به آنها اعلام شود تا فعالیت ها با روند بهتری دنبال شود و مشارکت دستگاههای اجرایی در این سند بالا رود.
   سید سعید شاهرخی با بیان اینکه خوشبختانه ‌استان همدان جزو استان‌های تک رقمی در کاهش نرخ بیکاری است، گفت: نرخ بیکاری در استان همدان در سال گذشته 8.9 بوده که در سالجاری با کاهش نسبی به 8.2 درصد رسیده است.
   وی اظهارکرد: در سال جاری استان سمنان رتبه اول و استان اردبیل رتبه دوم و استان همدان رتبه سوم را در کاهش نرخ بیکاری کسب کرده است.
   شاهرخی خاطر نشان کرد: باتوجه به پیشرفت چشمگیر استان همدان در زمینه سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری، 33 هزار شغل در استان ایجاد شده است و علاوه بر این موضوع شاهد حفظ مشاغل قدیمی و سابقه دار در استان بوده ایم.3اهها مرتبط ابلاغ می شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,618,489
تعداد بازدید امروز : 22,242
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30