امروز : سه شنبه 02 بهمن 1397
   
  • دیدار رئیس فدراسیون گلف با احمد سعادتمند مدیرکل دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان

   دیدار رئیس فدراسیون گلف با احمد سعادتمند مدیرکل دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان

   "حمید عزیزی" رئیس فدراسیون گلف امروز شنبه مورخ 5 آبان 97 با "احمد سعادتمند" مدیرکل دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون گلف،"حمید عزیزی" رئیس فدراسیون گلف امروز شنبه مورخ 5 آبان 97 با "احمد سعادتمند" مدیرکل دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد.
   شایان ذکر است؛ این دیدار به منظور انجام هماهنگی های نهایی جهت حضور رشته ورزشی گلف و انجمن های زیر مجموعه این فدراسیون در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور انجام شد.
   گفتنی است؛اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی با استفاده از تمام ظرفیت های ورزشی در همه 31 استان کشور به اضافه کیش از 29 آبان ماه تا 29 آذرماه در 42 رشته ورزشی ویژه پسران و 30 رشته ورزشی برای دختران رقابت ها انجام و در نهایت 24 هزار نفر استعداد برتر شناسایی و برگزیده خواهند شد.
   زمان برگزاری مراسم افتتاحیه اولین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی 5 آذرماه در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران می باشد و هر استان هم افتتاحیه مخصوص به خود دارد و افتتاحیه ای که در سالن 12 هزار نفری برگزار می شود مربوط به ورزشکاران شرکت کننده در استان تهران است .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,358,599
تعداد بازدید امروز : 1,253
تعداد بازدید دیروز : 19,040
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02