امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • در جلسه هماهنگی برگزاری دیدار نهایی جام قهرمانان فوتبال آسیا

   دکتر سلطانی فر: قطعاً همه جامعه ورزش به پرسپولیس به عنوان تیم ملی نگاه خواهند کرد / پیروزی پرسپولیس پیروزی ورزش ایران است

   دکتر سلطانی فر: قطعاً همه جامعه ورزش به پرسپولیس به عنوان تیم ملی نگاه خواهند کرد / پیروزی پرسپولیس پیروزی ورزش ایران است

   وزیر ورزش و جوانان گفت: خوشحالیم که امروز فینالیست لیگ قهرمانان فوتبال آسیا یک تیم ایرانی است و قطعا همه جامعه ورزش به پرسپولیس به عنوان تیم ملی نگاه خواهند کرد و همه باید یک صدا و همدل برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم چون پیروزی پرسپولیس، پیروزی ورزش ایران است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه هماهنگی برگزاری دیدار نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا میان تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن با حضور دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

   وی در ابتدا گفت: اراده دستگاه‌ها و نهادهای مختلف این است که بتوانیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا هم در برگزاری و هم در نتیجه آبرومندانه ظاهر شویم تا بعد از حدود سه دهه، جام آسیا را به مردم ایران هدیه کنیم. ما هم باید از همه ابزارها و ظرفیت ها برای ایجاد شور و نشاط و شفاف بین مردم استفاده کنیم. امروز هیچ ابزاری ارزان‌تر و کارآمدتر از ورزش و به ویژه فوتبال برای ایجاد سلامتی، شور و نشاط و پر کردن اوقات فراغت مردم، نیست. با برگزاری یک مسابقه فوتبال اوقات فراغت چند ده میلیون ایرانی پر می شود و موجب غرور و وحدت ملی می‌شود.
   وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: خوشحالیم که امروز فینالیست یک تیم ایرانی است و قطعا همه جامعه ورزش به پرسپولیس به عنوان تیم ملی نگاه خواهند کرد و همه باید یک صدا و همدل برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم چون پیروزی پرسپولیس، پیروزی ورزش ایران است.
   سلطانی فر تصریح کرد: ستاد اجرایی برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا با محوریت فدراسیون فوتبال تشکیل می شود و پیشنهاد می کنم هر روز این جلسه با حضور نمایندگان همه دستگاه های ذیربط از جمله صداوسیما، وزارت خارجه، نیروی انتظامی، استانداری و دادستانی تشکیل شود تا با کمک هم، روزانه مسائل را بررسی کنیم و بتوانیم با یک هماهنگی مناسب مسائل و مشکلات را از پیش رو برداریم.
   وی تاکید کرد: بلیت فروشی این مسابقه باید صددرصد الکترونیکی باشد و هیچگونه بلیتی درمحل ورزشگاه فروخته نشود. الزامات بین المللی در این مسابقه داریم که دو طرفه است و کنفدراسیون فوتبال آسیا ملاحظات قانونی و فرهنگی ما را در نظر می گیرد.
   وزیر ورزش و جوانان توضیح داد: در همین یک ماه اخیر که مشکلات و ایرادات کنفدراسیون فوتبال آسیا از ورزشگاه آزادی مطرح شد با کمک مدیرعامل شرکت توسعه و همکارانشان، در همین مدت کوتاه تلاش های زیادی برای برطرف کردن ایرادات انجام شد و اگرچه به لحاظ مالی برای وزارت ورزش و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، کار سخت بود اما کار را انجام دادیم و منابع تغییرات و بازسازی ها را تامین کردیم تا با کمک هم موجبات عزت و سربلندی ایران و ایرانی در میزبانی این رویداد مهم را فراهم کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,679,749
تعداد بازدید امروز : 3,379
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25