امروز : شنبه 25 آبان 1398
   
  • نتایج گزارش واصله از چهارمین مرحله ارزیابی خدمات دستگاه های اجرایی کشور:

   کسب رتبه اول الکترونیکی سازی خدمات میان دستگاه های خوشه سلامت و بهداشت توسط وزارت ورزش و جوانان

   کسب رتبه اول الکترونیکی سازی خدمات میان دستگاه های خوشه سلامت و بهداشت توسط وزارت ورزش و جوانان

   معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت : وزارت ورزش و جوانان در آخرین ارزیابی مراحل بلوغ الکترونیکی سازی خدمات دستگاه های اجرایی کشور با جهش چهل رتبه ای در جایگاه بیست و پنجم قرار گرفت .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ژاله فرامرزیان افزود : بر اساس قانون برنامه ششم توسعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هر ساله در چند نوبت اقدام به ارزیابی خدمات الکترونیکی دستگاه های اجرایی می کند که نتایج حاصله در آخرین ارزیابی انجام شده در شهریور ماه سال جاری حاکی از جهش چشمگیر وضعیت دستگاه نسبت به مرحله سوم ارزیابی (بهمن ماه سال 96) است .
   معاون توسعه مدیریت و منابع با تاکید بر در دستور کار قرار داشتن توسعه دولت الکترونیک در وزارت متبوع دستاوردهای حاصل از این اقدام را سرمنشاء تحولات بزرگ در آینده دانست و کسب رتبه اول در دستگاه های خوشه سلامت و بهداشت را با وجود دستگاه هایی با سابقه و ابعاد بزرگ نظیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی و وزارت آموزش و پرورش رتبه ای ارزشمند قلمداد کرد.
   وی افزود :وزارت ورزش و جوانان در آخرین ارزیابی مراحل بلوغ الکترونیکی سازی خدمات دستگاه های اجرایی کشور با جهش چهل رتبه ای در جایگاه بیست و پنجم قرار گرفت و در خوشه سلامت و بهداشت رتبه اول را در میان دستگاه هایی چون وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کسب کرد.
   وی نتایج حاصله را محصول مساعدت های دکترسلطانی فر، همراهی مدیران و تلاش همکاران خود در مجموعه مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری عنوان کرد و افزود: تاثیر تغییر رویکرد و نگرش مدیران در کسب نتایج حاصله امری است که توسط رئیس سازمان فناوری اطلاعات کشور در گزارش ارسالی به مقام عالی وزارت اذعان شده و تلاش نمایندگان دستگاه را در خور تقدیر و تشکر ویژه دانسته اند.

   رئیس سازمان فناوری اطلاعات کشور در گزارش ارسالی جهش پیش آمده را ناشی از تغییر رویکرد و نگرش مدیران دستگاه دانسته است.
   ارزیابی نوبت پنجم الکترونیکی سازی خدمات دستگاه های اجرایی کشور در آذر ماه سالی جاری آغاز خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,235,666
تعداد بازدید امروز : 1,914
تعداد بازدید دیروز : 17,255
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22