امروز : چهارشنبه 03 بهمن 1397
   
  • برگزاری مجمع رؤسا و سرپرستان هیأت های استانی – جزیره کیش

   برگزاری مجمع رؤسا و سرپرستان هیأت های استانی – جزیره کیش

   فاطمه هاشمی: سیاست اصلی فدراسیون توسعه ورزش همگانی و افزایش تعداد ورزشکاران است.
   صبح روز ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ مجمع رؤسا و سرپرستان هیأت های استانی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء با حضور دکتر فاطمه هاشمی رییس فدراسیون در جزیره کیش برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء در ابتدای این مجمع دکتر مهین فرهادی زاد دبیر فدراسیون، گزارشی از عملکرد هفت ماه گذشته این فدراسیون ارائه داد و به تشریح برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در زیرمجموعه های مختلف بیماران خاص مانند دیابت، تالاسمی و پیوند اعضاء، پرداخت.
   در ادامه دکتر فاطمه هاشمی ضمن تقدیر از حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار تالاسمی در مسابقات قهرمانی کشور گفت: معیار سنجش عملکرد استان ها برای ما جذب بیشتر بیماران خاص به سمت ورزش است و مدال و مقام خیلی اهمیتی ندارد.
   رییس فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء ادامه داد: همه باید از ظرفیت خیرین در استان خود استفاده کنند و ایده آل ما آن روزی است که تمام بیماران خاص مثل یک شهروند عادی ورزش کنند تا دیگر لزومی به وجود این فدراسیون نباشد. دنبال کمک های بزرگ نباشید بلکه جذب کوچکترین حمایت و اعتبار، کمک کننده است زیرا در کنار هم یک چتر حمایتی بزرگ برای ورزشکاران این فدراسیون می شود.
   دکتر هاشمی افزود: از تمرکز در مراکز استان پرهیز کنید و همایش های خود را به شهرستان ها و دل روستاها ببرید. می دانیم کار سختی است اما ما در مقابل این قشر مسئولیم و مسئول وظیفه دارد مقابل سختی ها بایستد و برنامه ریزی کند. مشکلات را همان لحظه با سرکشی به شهرستان ها حل کنید تا تهدیدها تبدیل به فرصت شوند.
   وی همچنین در پایان افزود: این نوید را بدهم که طی جلسه ای که با آقای توماس رییس فدراسیون جهانی پیوند اعضاء داشتیم بنا شد اولین بازی های آسیایی پیوند اعضاء سال ۲۰۲۰ در ایران برگزار شود. همه باید تلاش کنیم این مسابقات به بهترین شکل برگزار شود تا با کسب مقام های شایسته به دنیا نشان دهیم ورزش بخشی از زندگی بیماران خاص در ایران است. قصد داریم ایران را به مکان دائمی بازی های آسیایی پیوند اعضاء تبدیل کنیم.
   در این نشست همچنین روسای هیات های استانی گزارشی از فعالیت های استان خود ارائه دادند و در خصوص مسائل و مشکلات با مسئولین فدراسیون به تبادل نظر پرداختند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,374,454
تعداد بازدید امروز : 114
تعداد بازدید دیروز : 16,994
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02