امروز : چهارشنبه 03 بهمن 1397
   
  • دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد:

   فریاد استکبار ستیزی جوانان و ورزشکاران در یوم الله سیزده آبان

   فریاد استکبار ستیزی جوانان و ورزشکاران در یوم الله سیزده آبان

   جوانان و ورزشکاران با فریاد مرگ بر آمریکا، بار دیگر نشان داد که پایبند شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بوده و پرچمدار فرهنگ استکبار ستیزی در میان آحاد ملت است.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، ملت ایران در سیزدهم آبان شاهد حضور گسترده جامعه ورزش و جوانان غیور کشور بود که همپای آحاد مختلف مردم در این روز فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند.
   بر همین اساس علی رغم تمام تلاشهای دشمن، تهدیدها و تحریم های یک جانبه و ظالمانه استکبار جهانی، با هماهنگی های انجام شده در 31اداره کل ورزش و جوانان استانها و همچنین 52 فدراسیون ورزشی، روز سیزده آبان، از جمله عرصه هایی بود که جوانان و ورزشکاران با فریاد مرگ بر آمریکا، بار دیگر نشان داد که پایبند شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بوده و پرچمدار فرهنگ استکبار ستیزی در میان آحاد ملت است.
   طبق اعلام این دفتر در روزهای باقی مانده از سال 97 که مصادف با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی می باشد، طبق برنامه ریزیهای انجام شده از طریق کارگروه ورزش و جوانان ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلمی، شاهد نقش آفرینی گسترده تر و پرشور تر جوانان و جامعه ورزش کشور در لحظات حساس و غرور آفرین ملی خواهیم بود تا ندای حق خواهی ملت ایران بلندتر از گذشته به گوش جهانیان برسد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,374,843
تعداد بازدید امروز : 503
تعداد بازدید دیروز : 16,994
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02