امروز : چهارشنبه 03 بهمن 1397
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان:با تدبیر،حمایت و پیگیری دکتر سلطانی فر دو پروژه عظیم ورزشی در کرمان افتتاح می شود/پیست دوچرخه سواری بعد از 23 سال و زورخانه بین االمللی بعد از 10 سال افتتاح می شود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان:با تدبیر،حمایت و پیگیری دکتر سلطانی فر دو پروژه عظیم ورزشی در کرمان افتتاح می شود/پیست دوچرخه سواری بعد از 23 سال و زورخانه بین االمللی بعد از 10 سال افتتاح می شود


   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از افتتاح دو پروژه بزرگ ورزشی استان کرمان بعد از ایام ماه صفر با حضور دکتر مسعود سلطانی فر خبر داد و بهره برداری از پیست دوچرخه سواری خاتم الانبیا و زورخانه بین المللی را اتفاقی بزرگ و ماندگار در ورزش ایران دانست.

   محمد تقی امیری خراسانی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان برخورداری از پیست دوچرخه سواری را برای استان کرمان که مهد دوچرخه سواران بزرگ بوده یک ضرورت برای توسعه این رشته در کشور دانست و توضیح داد: پیست دوچرخه سواری برای کرمان واقعا یک نیاز ضروری محسوب می شود که خوشبختانه بعد از 23 سال پیست دوچرخه سواری خاتم الانبیا بعد از ماه صفر با حضور دکتر سلطانی فر افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان فرآیند تکمیل این پروژه بزرگ را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: تیرماه سال جاری دکتر سلطانی فر در جریان بازدید میدانی از این پروژه بصورت ویژه دستور پیگیری داد و حتی دو میلیارد تومان هم برای تکمیل ان اختصاص پیدا کرد و پیگیری مکرر ایشان و تدبیری که داشتند باعث شد این پیست اکنون در استانه افتتاح قرار بگیرد.
   محمدتقی امیری خراسانی ادامه داد: کرمان مهد دوچرخه سواران بزرگی بوده از جمله علی زنگی ابادی که اولین طلای آسیایی ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی را به ارمغان اورد و قطعا افتتاح این پیست می تواند بستر مناسبی برای رشد،توسعه و پیشرفت دوچرخه سواری ایران باشد و حتی ساختار لازم برای میزبانی های بزرگ را نیز برای ما فراهم می کند.
   وی همچنین به زورخانه بین المللی کرمان هم اشاره و تصریح کرد: این زورخانه بین المللی بدون شک بزرگترین زورخانه در جهان است که با پیگیری وزارت ورزش و جوانان و اختصاص اعتبار از محل 27 صدم درصد از مالیات بر ارزش افزوده بعد از 10 سال افتتاح و به بهره برداری می رسد و می تواند نقش بسیار خوبی در راستای فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای داشته باشد.
   امیری خراسانی همچنین با بیان اینکه به زودی در کرمان کنگره بزرگداشت 6 هزارو پانصد شهید این استان برگزار می شود اظهار داشت: کارگروه ورزش و جوانان این کنگره هم تشکیل شده و در سفر وزیر ورزش و جوانان قصد داریم از نظرات دکتر سلطانی فر در راستای ارتقا فرهنگ شهادت در بین جامعه ورزش و جوانان نیز بهره ببریم .
   وی با بیان اینکه سفر دکتر سلطانی فر بعغد از ماه صفر به کرمان انجام خواهد شد ،گفت: علاوه بر افتتاح پروژه ها با حضور وزیر ورزش و جوانان مراسم تجلیل از قهرمانان کرمانی بازی های اسیایی و پاراآسیایی هم برگزار خواهد شد.
   امیری خراسانی در پایان از برگزاری ستاد بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 در استان کرمان با حضور دکتر سلطانی فر نیز خبر داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,375,312
تعداد بازدید امروز : 972
تعداد بازدید دیروز : 16,994
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02