امروز : شنبه 31 فروردین 1398
   
  • معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر

   ورزش بانوان در ادارات گسترش یابد

   ورزش بانوان در ادارات گسترش یابد

   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر گفت: ورزش بانوان در ادارات گسترش یابد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر در آیین اختتامیه مسابقات فوتسال ادارات استان به مناسبت هفته تربیت بدنی با تاکید بر لزوم توجه به ورزش در ادارات اظهار داشت: ورزش موجب سلامتی و تندرستی و نشاط اجتماعی می‌شود و گسترش ورزش در ادارات و نهادها موجب پویاتر شدن کارکنان و افزایش نشاط می‌شود.

   سعید زرین فر افزود: برگزاری مسابقات ورزشی در سطح ادارات و نهادها در ایجاد سلامتی و نشاط و همچنین ایجاد مودت و دوستی بین کارکنان بسیار موثر است و امیدوارم این گونه مسابقات تداوم یابد.

   معاون استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم گسترش ورزش بانوان در ادارات خاطر نشان کرد: گسترش ورزش بانوان در دستگاه‌های مختلف اجرایی مورد تاکید است و از مدیران انتظار داریم به ورزش در سطح ادارات اهمیت بیشتری بدهند.

   زرین‌فر ابراز داشت: گسترش ورزش همگانی در سطح جامعه و ترغیب خانواده‌ها به مشارکت در ورزش امری بسیار مهم و ضروری است و از متولیان امر می‌خواهیم در این راستا اهتمام بیشتری داشته باشند.

   مسئول ورزش استانداری بوشهر نیز با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال ادارات بیان کرد: این مسابقات به مناسبت هفته تربیت بدنی با شرکت 6 تیم از اول آبان ماه امسال آغاز و امروز شاهد اختتامیه این مسابقات هستیم.

   کاظم خرمایی نژاد افزود: در این مسابقات تیم‌های فوتسال استانداری بوشهر، گمرک، امور مالیاتی، نظام مهندسی، اتاق اصناف و برنامه و بودجه شرکت کردند.

   وی بیان کرد: در پایان این رقابت‌ها تیم اتاق اصناف به عنوان قهرمانی و تیم استانداری بوشهر نیز به عنوان نایب قهرمانی رسیدند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,623,859
تعداد بازدید امروز : 1,335
تعداد بازدید دیروز : 26,277
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30