امروز : یکشنبه 29 اردیبهشت 1398
   
  • ‍ ‍ رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی در سفر به شهرکرد:

   دست دوستی سازمان هواپیمایی کشور و فدراسیون انجمن‌های ورزشی

    دست دوستی سازمان هواپیمایی کشور و فدراسیون انجمن‌های ورزشی

   غلامعلی محمدعلیپور در سفر به چهارمحال و بختیاری با اشاره به اختلافات موجود فدراسیون انجمن‌های ورزشی با سازمان هواپیمایی کشور در خصوص رشته‌های پروازی، گفت: خوشبختانه این موضوع در مجلس شورای اسلامی با قانون ورزش مرتفع شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، غلامعلی محمدعلیپور در سفر به شهرکرد، اظهار داشت: مجموع بیمه شدگان فدراسیون انجمن های ورزشی 11 هزار نفر است.
   وی در ادامه افزود: این فدراسیون در قالب 82 تیم در رشته‌های متعدد در حال فعالیت است و طی سال گذشته نیز 26تیم ورزشی به رقابت‌های برون مرزی اعزام کرد.
   رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی خاطرنشان کرد: فدراسیون انجمن های ورزشی در جذب جمعیت ورزشی کشور رتبه نخست را طی 3 سال گذشته به خود اختصاص داده است.
   وی با اشاره به اختلافات موجود فدراسیون انجمن‌های ورزشی با سازمان هواپیمایی کشور در خصوص رشته‌های پروازی گفت: خوشبختانه این موضوع در مجلس شورای اسلامی با قانون ورزش مرتفع شد.
   محمدعلیپور تصریح کرد: هم اینک بودجه ورزشی در نظر گرفته شده برای فدراسیون انجمن‌های ورزشی 25میلیارد ریال است که برای تمامی کمیته‌ها، هیأت ها و انجمن‌های ورزشی کافی نیست.
   وی در پایان با اشاره به اینکه ظرفیت‌ها، پتانسیل ها و مزیت های چهارمحال و بختیاری باعث شده است که این استان قابلیت تبدیل شدن به پایتخت ورزش های هوایی کشور را داشته باشد، تصریح کرد: طراحی و اجرای مسابقات ملی و بین المللی ورزش‌های هوایی در چهارمحال و بختیاری در دستور کار قرار می گیرد و امید است سال آینده این استان میزبان مسابقات بین المللی شود.
   گفتنی است چهارمحال و بختیاری 32 هزار بیمه شده ورزشی دارد که از این تعداد یکهزار و 500 نفر زیرمجموعه هیات انجمن های ورزشی هستند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,262,715
تعداد بازدید امروز : 14,651
تعداد بازدید دیروز : 21,638
آخرین به روزرسانی : 1398/02/29