امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • با حضور فرماندار شهرستان

   جلسه شورای هماهنگی ورزش همگانی زاهدان برگزار شد

   جلسه شورای هماهنگی ورزش همگانی زاهدان برگزار شد

   جلسه شورای هماهنگی ورزش همگانی زاهدان ،در جهت برنامه ریزی برگزاری مسابقات بوکس المپیاد استعداد های برتر ورزشی بمیزبانی استان سیستان و بلوچستان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان،فرماندار شهرستان ، معاونین و روسای ادارات و ارگانهای دولتی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان،عصر روز گذشته،جلسه شورای هماهنگی ورزش همگانی زاهدان ،در جهت برنامه ریزی برگزاری مسابقات بوکس المپیاد استعداد های برتر ورزشی بمیزبانی استان سیستان و بلوچستان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان،فرماندار شهرستان ،معاونین و روسای ادارات و ارگانهای دولتی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
   در این جلسه که مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان بهمراه معاونین و رئیس اداره ورزش و جوانان زاهدان نیز حضور داشتند، آخرین هماهنگی لازم در خصوص برگزاری هر چه بهتر میزبانی مسابقات بوکس استعدادهای برتر ورزشی با فرماندار زاهدان صورت گرفت.
   همچنین مدیرکل ورزش و جوانان در این دیدار از فرماندار زاهدان خواست ، تا با تعامل و هماهنگی سایر دستگاه های اجرایی از تمام ظرفیت های موجود در شهرستان زاهدان برای برگزاری میزبانی ایده آل و استقبال بی نظیر از سفیران ورزش سایر استان‌ها ، استفاده بهینه شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,358,315
تعداد بازدید امروز : 7,783
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03