امروز : یکشنبه 29 اردیبهشت 1398
   
  • ارسال بیش از 100 اثر به دبیرخانه جشنواره ملی «چتر زندگی» در یزد

   ارسال بیش از 100 اثر به دبیرخانه جشنواره ملی «چتر زندگی» در یزد

   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از ارسال بیش از 100 اثر به دبیرخانه جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی در یزد خبر داد.

   احمد طالبی در گفتگو با روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با اعلام این خبر گفت: دومین جشنواره تئاتر خیایانی «چتر زندگی»در حالی برگزار می شود که تا پایان مهلت ارسال آثار ، بیش از 100 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده و کار بازبینی از سوی شورای بازبینی و انتخاب انجام و آثار مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

   وی افزود: از آثار ارسالی به این جشنواره 15 اثر برتر به مرحله مسابقه راه پیدا خواهند کرد که از یکم تا چهارم آذرماه آثار منتخب در سطح شهر یزد اجرا خواهند داشت و پس از آن برترین ها مشخص و در مراسم اختتامیه معرفی و تجلیل می شوند.

   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد تصریح کرد: گسترش فرهنگ اصیل خانواده ایرانی اسلامی، ترویج نشاط اجتماعی و روحیه امید در خانواده ها، تحکیم بنیان خانواده، آگاهی بخشی و دانش افزایی مردم درباره آسیب‌های اجتماعی ناشی از اعتیاد، فقر، بیکاری و طلاق، آموزش درباره استفاده صحیح و اصولی از فضای مجازی و آشنایی با آسیب‌های اجتماعی ناشی از آن اهداف برگزاری این جشنواره است.

   طالبی خاطرنشان کرد: این جشنواره با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان ، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری واداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار میگردد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,263,382
تعداد بازدید امروز : 15,318
تعداد بازدید دیروز : 21,638
آخرین به روزرسانی : 1398/02/29