امروز : شنبه 31 فروردین 1398
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان:

   کسب مدال های رنگارنگ و این موفقیت بزرگ توسط ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا استان، در حد مدال المپیک ارزشمند است

   کسب مدال های رنگارنگ و این موفقیت بزرگ توسط ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا استان، در حد مدال المپیک ارزشمند است

   مدال آوران و ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا استان که در رقابت‌های قهرمانی کشور افتخار آفرینی کردند توسط مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در محل اداره کل تجلیل بعمل آمد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان،صبح امروز /دوشنبه/ 14 آبانماه 97، از مدال آوران و ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا استان که در رقابت‌های قهرمانی کشور ورزشکاران «تالاسمی و بیماریهای خاص» افتخار آفرینی کردند توسط ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان بهمراه معاونین، رئیس و اعضای هیأت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا در محل اداره کل تجلیل بعمل آمد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اهمیت و بزرگی افتخارات کسب شده توسط ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا، اظهار داشت: در طول مدیریت ورزشی این حقیر، مدال های زیادی توسط ورزشکاران استان در رقابت های بین المللی کسب شده است. اما این موفقیت و کسب مدال‌های رنگارنگ ورزشکاران عزیزمان در هیات ورزشی بیماران خاص، کمتر از مدال المپیک نیست و یکی بهترین روزهای ورزشی استان رقم خورد.
   ادهم کرد در ادامه افزود: حضور ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا در رقابت های کشور خود موفقیت محسوب میشود‌. حال که با مدال های خوش رنگ آمیخته شده، افتخاری بزرگ و ارزشمند برای سیستان و بلوچستان قلمداد خواهد شد.
   وی همچنین از حمایت ها و زحمات والدین این ورزشکاران که در سخت ترین شرایط حامی فرزندان بوده اند و باعث شدند که در میادین ورزشی حضور پیدا کنند تشکر و قدردانی کرد.
   وی عملکرد هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا را مثبت ارزیابی کرد و یادآور شد: اداره کل ورزش و جوانان با حمایت از برنامه های این هیات ، هرگونه مساعدت چه از لحاظ مالی و اختصاص تجهیزات و چه در اختیار گذاشتن سالن های ورزشی به ورزشکاران با ارزش این هیات دریغ نخواهد کرد.
   لازم به ذکر است؛ کسب 5 مدال رنگارنگ ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا در رقابت‌های قهرمانی کشور « تالاسمی و بیماران خاص» با حضور 13 ورزشکار از سیستان و بلوچستان در دو بخش بانوان و آقایان که به میزبانی جزیره زیبای کیش برگزار شد گوشه ای از افتخارات این عزیزان محسوب می شود.
   مدال های کسب شده در بخش بانوان
   «هانیه میر سالخورده» مقام اول و مدال طلا در رشته شطرنج
   «فاطمه اربابی» با کسب دو مقام اول، مدال طلا در رشته شنا ۵۰ متر آزاد و ۵۰ متر قورباغه
   «نجمه میر» با کسب مقام سوم و مدال برنز در رشته تیراندازی
   «فاطمه سرگزی» با کسب مقام پنجم کشوری در رشته تیراندازی
   در بخش آقایان
   «عبدالوهاب رحیمی» مقام دوم و کسب مدال نقره تیراندازی
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,623,791
تعداد بازدید امروز : 1,267
تعداد بازدید دیروز : 26,277
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30