امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • حضور پرشور بانوان سرخ‌پوش در استادیوم آزادی

   حضور پرشور بانوان سرخ‌پوش در استادیوم آزادی

   تعدادی از زنان هوادار به همراه خبرنگاران و عکاسان زن برای پوشش خبری و تصویری دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن وارد ورزشگاه آزادی شدند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، تعدادی از بانوان سرخپوش برای تشویق تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند تا تیم نمایندخ ایران مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را مورد تشویق قرار دهند .

   دیدار این دو تیم در چارچوب بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا ساعت 18 و 30 دقیقه امروز شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و در زمان ورود زنان، مردان حاضر در ورزشگاه یک صدا و ایستاده آنان را تشویق کردند.

   مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا وارد زمین محل رقابت شدند و پس از بررسی جو حاضر در ورزشگاه از سلامت تور دروازه های ورزشگاه اطمینان حاصل کردند.
   نمایندگان ای اف سی که از حضور بیش از 80 هزار هوادار تیم پرسپولیس به وجد آمده بودند، عکس یادگاری گرفتند و با فیلمبرداری از حضور هواداران بازدید خود را تمام کردند.
   در جریان بازدید مسئولان ای اف سی، پیام های امنیتی به دو زبان انگلیسی و فارسی برای هواداران حاضر درورزشگاه قرائت شد.
   در محوطه ورزشگاه آزادی، مسئولان در حال نصب نمایشگرهای بزرگی هستند تا بازی را برای کسانی که برون ورزشگاه حضور دارند پخش کنند.
   «رضا صالحی امیری» رئیس کمیته ملی المپیک، «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان، «علی پروین» سرمربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون، حامد همایون خواننده موسیقی و... در ورزشگاه حاضرند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,679,555
تعداد بازدید امروز : 3,185
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25