امروز : چهارشنبه 01 خرداد 1398
   
  • محمد نصیری قهرمان اسبق المپیک،جهان و آسیا:

   دکتر سلطانی فرواقعا از ورزش حمایت می کند/برای قهرمانی باید برای ورزشکاران سرمایه گذاری کرد

   دکتر سلطانی فرواقعا از ورزش حمایت می کند/برای قهرمانی باید برای ورزشکاران سرمایه گذاری کرد

   دارنده سه مدال وزنه برداری بازی های المپیک حمایت ها ی دکتر سلطانی فر از ورزشکاران و قهرمانان را بسیار خوب توصیف و تاکید کردو گفت : برای استمرار قهرمانی ها در میادین مهم باید برای ورزش سرمایه گذاری کرد.

   :eight_spoked_asterisk:
   :eight_spoked_asteriمحمد نصیری در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درخشش وزنه برداران در رقابت های جهانی را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: فدراسیون وزنه برداری برای حضور پرقدرت قهرمانان در رویدادهای مختلف زحمات زیادی کشیده و همه کارکنان این فدراسیون تلاش شبانه روزی داشتند تا قهرمانان بتوانند بدون مشکل در رویدادهای گوناگون برای ایران آبروداری و افتخارافرینی کنند.
   :eight_spoked_asterisk:وی ادامه داد: وزنه برداری ایران در شرایطی قرار گرفته که حرف های زیادی برای گفتن دارد و خیلی از کشورها برای جایگاه ایران حسرت می خورند. در همین رقابت های قهرمانی جهان هم سهراب مرادی و دیگر وزنه برداران مدال های با ارزشی به ارمغان آوردند که بدست اوردن آنها قطعا سخت و دشوار است اما با جدیت آنها این مقام ها و مدال ها برای حفظ و ارتقا جایگاه ایران بدست امده و باید قدر قهرمانان خود را بدانیم .
   :eight_spoked_asterisk:دارنده مدال های طلا،نقره و برنز المپیک در رشته وزنه برداری ادامه داد: اولین مدالی که برای ورزش ایران در تاریخ بازی های المپیک بدست امده از رشته وزنه برداری بوده و بعد از ان کشتی و وزنه برداری دوشادوش هم برای ایران افتخارآفرینی کردند و اکنون هم پتانسیل ورزش ایران بالا رفته و ورزشکاران زیادی در رشته های مختلف هستند که می توانند د برای ایران افتخارافرینی کنند.
   :eight_spoked_asterisk:این قهرمان پراوازه جهان اخلاق را برای جوانان ورزشکار مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: جوانان باید در رفتار و گفتار خود بزرگان خود را الگو قرار دهند تا همزمان با رشد فنی از لحاظ روحیه جوانمردی نیز بتوانند به صفات پهلوانی در جامعه اراسته باشند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,314,192
تعداد بازدید امروز : 6,293
تعداد بازدید دیروز : 21,887
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01