امروز : چهارشنبه 01 خرداد 1398
   
  • شاهین ایزدیار: پیگیری مسابقات ورزشکاران توسط مقام معظم رهبری امری خوشایند است

   شاهین ایزدیار: پیگیری مسابقات ورزشکاران توسط مقام معظم رهبری امری خوشایند است

   شاهین ایزدیار گفت: وقتی رهبری از نتایج مسابقات ما در بازی‌های پاراآسیایی گفتنند شگفت زده شدیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، پیش از ظهر امروز مدال‌آوران کاروان پاراآسیایی جاکارتا با رهبر انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو داشتند.
   شاهین ایزدیار ورزشکار طلایی این کاروان از احساس خوشاینداش در این دیدار گفت و عنوان کرد: صحبت و دیدن بالاترین شخصیت یک مملکت باعث خوشحالی و ایجاد شعف در تمام ورزشکاران می‌شود.
   ملی پوش شنای کشورمان ادامه داد: در این دیدار مهم‌ترین اتفاقی که مرا شگفت زده کرد پیگیری مسابقات ما توسط رهبر بود، ایشان مرا به چهره نمی‌شناختند اما پرسیدن ورزشکاری که چندین طلا کسب کرده و من ایستادم و مقابلشان عرض ادب کردم.
   وی تصریح کرد: رهبر انقلاب تلاش کردند تا با ایجاد امید وانگیزه به کاروان روحیه دادند و به وزیر توصیه کردند تا پیش از اتمام این دولت مزایا وحقوق ورزشکاران جانباز و معلول را پیگیری کنند تا میزان جوایز و حقوق ورزشکاران پاراآسیایی با آسیایی برابر شود.
   ایزدیار خاطرنشان کرد: جمله‌ای که هیچ گاه از خاطرم نخواهد رفت این بود که رهبر انقلاب مارا پشتوانه مملکت خطاب کردند و گفتند برای ایران که دشمنان زیادی دارد ورزشکاران با ورزش امید را در کشور زنده می‌کنند.
   طلایی‌ترین مرد کاروان پاراآسیایی جاکارتا در پایان گفت: از تمام مردم ایران بخاطر حمایت‌هایی که از من داشتند تشکر ویژه دارم و سپاس گذارم که با دعای خیرشان به ما امید وانگیزه می‌دهند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,313,312
تعداد بازدید امروز : 5,413
تعداد بازدید دیروز : 21,887
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01