امروز : چهارشنبه 01 خرداد 1398
   
  • ورزشکار خراسانی تیم ملی بسکتبال با ویلچر: دیدار با رهبری اهداف ورزشی‌ام را قوت بخشید

   ورزشکار خراسانی تیم ملی بسکتبال با ویلچر: دیدار با رهبری اهداف ورزشی‌ام را قوت بخشید

   عضوتیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان گفت : دیدار با رهبری سبب شد تا اهداف ورزشی‌ام را جدی‌تر پیگیری کنم

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، پیش از ظهر امروز مدال‌آوران کاروان پاراآسیایی جاکارتا با رهبر انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو داشتند.
   حسن عبدی دارنده مدال طلا در رشته بسکتبال با ویلچر در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا درخصوص دیدار امروز رهبر با ورزشکاران گفت: دیدن رهبری برای همه یک آروز محسوب می‌شود خوشحالم که کسب مدال این فرصت را در اختیار من قرار داد تا این آرزوی برای من محقق شود.
   عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر ادامه داد: فراهم کردن این فرصت برای کاروان پاراآسیایی نشان دهنده اهمیت دادن به ورزش جانبازان و معلولین در ایران است.
   وی خاطرنشان کرد: صحبت‌های ارزشمندی در این دیدار رهنمود ما در ادامه زندگی ورزشی ما شد مهم‌ترین جمله رهبر خطاب به ورزشکاران از نظر من این بود که فرمودند: ورزش یک ارزش است وقهرمانان برفراز این کوه ایستاده‌اند ورزش همگانی نیز دامنه‌ی این کوه است که نظارت گر این قله است.
   عبدی تصریح کرد: از نظر رهبری ورزشکاران سفیر کشورهای مختلف هستند و می‌توانند از این طریق فرهنگ اسلامی را در جهان ترویج دهند و با موفقیت در عرصه‌هی ورزشی قدرت جوانان ما را به دشمنان کشور می‌کشند.
   عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان ادامه داد: این دیدار سبب شد تا جدی‌تر به آینده ورزشی‌ام نگاه کنم و هدفم برای حضور در بازی‌های پاراآسیایی و پارالمپیک قوت گرفت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,313,032
تعداد بازدید امروز : 5,133
تعداد بازدید دیروز : 21,887
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01