امروز : شنبه 04 خرداد 1398
   
  • دکتر صالحی امیری : آقای تاج بر اساس ماده ۶۰ قانون خدمات رسانی به ایثارگران می تواند در فدراسیون فوتبال فعالیتش را ادامه دهد/ وزیر ورزش و جوانان نسبت به عملکرد فدراسیون فوتبال ارزیابی مثبتی دارد

    دکتر صالحی امیری : آقای تاج بر اساس ماده ۶۰ قانون خدمات رسانی به ایثارگران می تواند در فدراسیون فوتبال فعالیتش را ادامه دهد/ وزیر ورزش و جوانان نسبت به عملکرد فدراسیون فوتبال ارزیابی مثبتی دارد

   رییس کمیته ملی المپیک کشورمان گفت: در پی جلسات فشرده ای که با وزیر ورزش و جوانان و ریاست فدراسیون فوتبال داشتیم مقرر شد تا آقای تاج به خدمت خود در فدراسیون فوتبال ادامه دهند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و‌ جوانان و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک دکتر سید رضا صالحی امیری با تقدیر از فعالیت های فدراسیون فوتبال و موفقیت های ارزشمند آن گفت : فوتبال در شرایط حساس کنونی نیاز به آرامش دارد و نتایج و عملکرد نشان می دهد عملکرد فوتبال در سال‌های اخیر درخشان و افتخارآمیز بوده است.

   رییس کمیته ملی المپیک با تاکید بر ارزیابی مثبت وزیر ورزش و جوان از عملکرد فدراسیون فوتبال گفت : در آستانه جام ملتهای آسیا هستیم و همه باید تمامی توان و ظرفیت خود را برای موفقیت تیم ملی در کنار هم قرار دهیم.

   صالحی امیری با اشاره به ماده ۶۰ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، گفت : بر اساس این قانون آقای تاج می تواند خود را از حالت بازنشستگی به اشتغال مجدد با رعایت قانون بر گرداند.

   رییس کمیته ملی المپیک افزود : انصافا آقای تاج بارها اعلام کرد در مسیر قانون قرار دارد و خود را ملزم به اجرای آن می داند.

   صالحی امیری گفت : خوشبختانه شرایطی مهیا شده است که بتوانیم از ظرفیت و توانمندی ایشان در چارچوب قوانین و مقررات کشور استفاده کنیم و امیدوارم روال قانونی اعاده به خدمت ایشان انجام شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,372,292
تعداد بازدید امروز : 5,475
تعداد بازدید دیروز : 16,285
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03