امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • مازندران قهرمانی رقابت های تنیس ساحلی کشور را از ان خود کرد

   مازندران قهرمانی رقابت های تنیس ساحلی کشور را از ان خود کرد

   مسابقات تنیس ساحلی کشور در کرمان با قهرمانی تنیسورهای مازندرانی به کار خود پایان داد.‌

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس: مرحله‌ سوم رقابت های لیگ تنیس ساحلی کشور در بخش آقایان با حضور22 تنیسور از استان های کرمان، گلستان، مازندران و یزد به مدت سه روز به میزبانی هیئت تنیس کرمان در مجموعه تنیس ساحلی دیار برگزار شد.

   در پایان این رقابت ها در بخش دوبل، تیم مازندان متشکل از اسماعیل غلامرضا پور و حسین اطروشی بر سکوی نخست رقابت ها ایستاد، گلستان با ترکیب فرهان اهرزاد و شهریار اهرزاد دوم شد و تیم های کرمان متشکل از فرهاد فرهی مقدم و حمید روشنی و مازندارن با ترکیب آرش عقیلی و حمید رضایی مقام سوم مشترک رقابت ها را از آن خود کردند.

   در بخش انفرادی نیز حسین اطروشی از مازندان و فرهان اهرزاد از گلستان عناوین اول و دوم رقابت را به خود اختصاص دادند و اسماعیل غلامرضاپور از مازندران و شهریار اهرزاد از استان گلستان به مقام سوم مشترک دست یافتند.
   مراسم اختتامیه این رقابت ها با حضور احسان بلالی مقدم دبیر کمیته تنیس ساحلی ، مرتضی ایرانمنش رئیس هیات، عباس ایرانمش نایب رئیس، غیبی دبیر هیات تنیس استان کرمان، مازیار مشکاتی سرمربی تیم ملی تنیس ساحلی و رئیسی رئیس هیات تنیس شهرستان کرمان در مجموعه تنیس ساحلی دیار کریمان برگزار شدو به نفرات و تیم های برتر حکم و جوایز نقدی اهدا شد.

   مرحله‌ سوم رقابت های لیگ تنیس ساحلی کشور در بخش آقایان 23 تا 25 آبان جاری به میزبانی کرمان در مجموعه تنیس ساحلی دیار کریمان برگزار شد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,021,760
تعداد بازدید امروز : 28,553
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24