امروز : دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
   
  • داورزنی: استعدادها، خون تازه ورزش هستند/ نوجوانان امروز فاتح میدان های بزرگ آینده هستند

   داورزنی: استعدادها، خون تازه ورزش هستند/ نوجوانان امروز فاتح میدان های بزرگ آینده هستند

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: از بین این استعداد های نوجوان، قهرمانان ارزنده ای ظهور خواهند کرد و برای کشور افتخار می آفرینند.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی در مراسم افتتاحیه نخستین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی گفت: مدال آوران آینده بازی‌های آسیایی، المپیک، و مسابقات جهانی از بین شما نوجوانان هستند.

   وی افزود: یکی از اقدامات بسیار ارزشمندی که امسال با مشارکت فدراسیون های ورزشی و همکاری ادارات کل ورزش و جوانان استان ها صورت گرفت، کشف استعدادهای ورزشی کشور بود که کمتر مورد توجه قرار می‌گرفت.

   داورزنی گفت: جا دارد از همه فدراسیون ها و استان ها تقدیر داشته باشم که این امکان را برای بروز و ظهور نوجوانان مستعد رشته های مختلف ورزشی را فراهم کردند تا ۵۰۰ هزار نفر در کل کشور بتوانند مورد ارزیابی قرار بگیرند.

   معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: یکی از اقداماتی که قطعاً در تقویم فدراسیون ها و معاونت توسعه ورزش قهرمانی به صورت مستمر و سالیانه قرار خواهد گرفت همین استعدادیابی ورزشی است و این استعدادها مانند خون تازه ای وارد بدنه ورزشی کشور می‌شوند.

   وی در پایان از همه کسانی که تدارک این برنامه را دادند تشکر کرد گفت: موفقیت این نوجوانان را از خداوند متعال خواستارم و مطمئنم در میدان‌های بزرگ آینده از بین این استعداد های نوجوان، قهرمانان ارزنده ای ظهور خواهند کرد و برای کشور افتخار می آفرینند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,276,674
تعداد بازدید امروز : 8,561
تعداد بازدید دیروز : 20,049
آخرین به روزرسانی : 1398/02/30