امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • فرامرزیان خبر داد:

   تخصیص ۱۴ هزار میلیارد اعتباراز محل ۲۷ صدم مالیات بر ارزش افزوده به وزارت ورزش وجوانان

   تخصیص ۱۴ هزار میلیارد اعتباراز محل ۲۷ صدم مالیات بر ارزش افزوده به وزارت ورزش وجوانان

   معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ورزش و جوانان گفت: امسال 14 هزار میلیاردریال اعتبار از محل ۲۷ صدم مالیات بر ارزش ‌افزوده به وزارت ورزش و جوانان تخصیص یافت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از ایرنا ژاله فرامرزیان افزود: امسال میزان اعتبارات وزارت ورزش و جوانان از ردیف اصلی چهار هزار میلیارد و اعتبارات تملکی سه هزار میلیارد ریال است که بخشی از آن هنوز اختصاص نیافته است.
   وی بیان کرد: مدیریت منابع یکی از مهمترین برنامه های وزارت ورزش و جوانان است، زیرا نیاز این وزارتخانه به هیچ وجه با هزینه ها و اعتبارات جاری همخوانی ندارد.
   وی با اشاره به اینکه 20 درصد از کل اعتبارات این وزارت خانه و 20 درصد سهم جوانان از اعتبارات ارزش افزود به حوزه جوانان اختصاص یافته است، گفت: وزارت ورزش و جوانان با رویکرد جدی دولت برای ایجاد اشتغال جوانان از محل کمک‌های فنی اعتباری، برنامه هایی را آغاز کرده است.
   فرامرزیان در ارتباط با روند اتمام طرح های ورزشی نیمه تمام نیز گفت: تلاش بر این است برای تکمیل چهار هزار طرح ورزشی نیمه تمام کشور از ظرفیت خیران ورزش و سایر دستگاه های دولتی استفاده شود.
   وی با اشاره به اینکه اولویت وزارت ورزش و جوانان اتمام طرح هایی است که پیشرفت فیزیکی بیشتری نسبت به سایر طرح ها دارند، گفت: پیشتر مبلغی افزون بر 2 هزار میلیارد ریال برای اتمام چهار هزار طرح نیمه تمام ورزشی برآورد شده بود که این میزان در حال حاضر به چندین برابر افزایش یافته و به رقمی رویایی تبدیل شده که تامین آن از عهده دولت خارج است.
   وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه توجه به استان های محروم و افزایش اعتبارات جاری آنها مورد توجه وزارت ورزش و جوانان است، افزود: برنامه های طراحی شده برای برگزاری و حضور تیم ها در مسابقات و المپیادهای ورزشی باید به نوعی انجام شود که هزینه های وارده بر ادارات استانی و هیات های ورزشی به نوعی جبران شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,685,004
تعداد بازدید امروز : 8,634
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25