امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • قزوین قهرمان مسابقات والیبال ساحلی المپیاد استعدادهای برتر کشور شد

   قزوین قهرمان مسابقات والیبال ساحلی المپیاد استعدادهای برتر کشور شد

   مسابقات والیبال ساحلی المپیاد استعدادهای برتر کشوربا حضور 11تیم در زمین والیبال ساحلی غدیر بندرعباس برگزارگردید.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان،مسابقات والیبال ساحلی المپیاد استعدادهای برتر ایران با حضور ۱۱ تیم از استانهای مختلف کشور از صبح دوشنبه در زمین والیبال ساحلی غدیر بندرعباس آغاز شد.
   در پایان مسابقات والیبال ساحلی المپیاد استعدادهای برتر کشور تیم قزوین با شکست کاشان بر سکوی قهرمانی ایستاد.
   در مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها تیم‌های البرز و گلستان با هم به رقابت پرداختند که در پایان نماینده البرز با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید و عنوان سومی این رقابت ها را از آن خود کرد‌.
   اما در دیدار فینال این بازی ها تیم های قزوین و اصفهان به مصاف هم رفتند که در خاتمه تیم قزوین با نتیجه دو بر یک بر حریف خود غلبه کرد و عنوان قهرمانی مسابقات والیبال ساحلی استعدادهای برتر ایران را کسب کرد.
   در آیین اختتامیه این دوره از رقابت ها فریدون الهامی رئیس سازمان ساحلی فدراسیون والیبال، امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان و معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان و اخلاقی پور مدیرکل امور اجتماعی استانداری هرمزگان حضور داشتند.
   همچنین المپیاد رشته ورزشی اسکیت دربخش پسران از پس فردا جمعه ( دوم آذرماه ) به میزبانی بندرعباس آغاز میشود .
   شناسایی و جذب استعدادهای برتر، تقویت و حمایت از تیم های ملی و معرفی ظرفیت های فرهنگی و ورزشی هرمزگان از اهداف برگزاری این رقابت ها در بندرعباس است.
   نخستین دوره المپیاد استعداد های برتر ورزشی کشور در دو رشته ورزشی والیبال ساحلی و اسکیت تا ٧ آذرماه در بندرعباس ادامه دارد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,365,576
تعداد بازدید امروز : 15,044
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03