امروز : شنبه 04 خرداد 1398
   
  • باحضور سرپرست استانداری و مدیران دستگاههای اجرایی البرز برگزار شد

   پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و سومین نشست شورای ورزش و شورای ورزش همگانی البرز

   پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و سومین نشست شورای ورزش و شورای ورزش همگانی البرز

   پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و سومین نشست شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز صبح امروز در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و سومین نشست شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز صبح امروز با حضور عزیز الله شهبازی سرپرست استانداری البرز، غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان البرز، کولیوند معاون ورزش اداره کل، فرمانداران شهرستانها، مدیران کل دستگاههای اجرایی استان و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد.
   در ابتدای این نشست امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گزارشی از مصوبات جلسات گذشته و پیگیری های صورت گرفته در این خصوص را ارائه داد.
   ارائه گزارش عملکرد ورزش استان در سال 96 و شش ماه نخست سال 97 و مقایسه کیفی و کمی این عملکرد از دیگر بخش های این نشست بود.
   برنامه ریزی و هماهنگی مسابقات المپیاد استعدادهای برتر، مسابقات بین المللی رشته های اسکیت و کاراته، مسابقات کارکنان دولت در سال 97 و پویش سه شنبه های بدون خودرو با مشارکت کلیه دستگاههای اجرایی استان از دیگر مباحثی بود که در این نشست مطرح شد.
   همچنین در حوزه جوانان ارائه طرح تحقیقاتی بررسی موانع و چالش های کارآفرینی و اشتغال جوانان در شهرستانهای استان البرز مورد بررسی قرار گرفت.
   بررسی وضعیت تسهیلات ازدواج و آموزش کسب و کارهای نوین در شهرستانها نیز از دیگر دستورات جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,371,779
تعداد بازدید امروز : 4,962
تعداد بازدید دیروز : 16,285
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03