امروز : دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
   
  • جعفر سطوتی: هشت سال دفاع مقدس ارزشمند ترین و افتخار آفرین ترین دوران تاریخی کشورمان است

   جعفر سطوتی: هشت سال دفاع مقدس ارزشمند ترین و افتخار آفرین ترین دوران تاریخی کشورمان است

   مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به اینکه قهرمانان ورزشی ما الگوی جوانان جامعه هستند باید شناختشان نسبت مسائل اخلاقی، معارف دینی و انقلابی و ارزش های مقدس بیشتر باشد تا بتوانند انتقال دهنده های خوبی برای جامعه باشند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان جعفر سطوتی در سفرکاروان فرهنگی ورزشی به مناطق عملیاتی جنوب کشور در خصوص برگزاری برنامه اردوی راهیان نور ویژه ورزشکاران گفت: هر ساله وزارت ورزش و جوانان با کمک سازمان بسیج ورزشکاران اردوی راهیان نور ویژه جامعه ورزش به مناطق عملیاتی جنوب کشور طراحی و اجرا میکند.
   وی افزود: امسال هم این برنامه با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل جوان جامعه ورزش کشورمان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان و منطقه آزاد ورزش و جوانان اروند برگزار شد.
   مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر موثر بودن حضور ورزشکاران جوان در اینگونه مراسم و اشاره به تاثیر گزار بودنشان در جامعه ادامه داد: با توجه به اینکه قهرمانان ورزشی ما الگوی جوانان جامعه هستند باید شناختشان نسبت مسائل اخلاقی، معارف دینی و انقلابی و ارزش های مقدس بیشتر باشد تا بتوانند انتقال دهنده های خوبی برای جامعه باشند.
   سطوتی هشت سال دفاع مقدس را ارزشمند ترین و افتخار آفرین ترین دوران تاریخی کشورمان دانست و گفت: در این هشت سال دوران افتخار و عظمت برای ایران رقم خورد و در تاریخ ثبت شد و همه این ها ر ا مدیون شهدا و ایثارگران هستیم که در ان دوره خود نسل جوان بوده اند و با رشادت، شهامت، توصل به اهل بیت و ارزش های اسلامی توانستند این افتخار بزرگ را برای کشور خود کسب کنند.
   وی ادامه داد: تلاش ما این است که جوانان به خصوص ورزشکاران و قهرمانان جوان را با این واقعیت تاریخی آشنا کنیم که بتوانند خودشان سفیرانی باشند در راستای گسترش و معرفی ارزش های اسلامی، ملی ، دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت که می تواند در رشد مسائل اجتماعی اقتصادی، سیاسی و... کشورمان موثر باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,275,918
تعداد بازدید امروز : 7,805
تعداد بازدید دیروز : 20,049
آخرین به روزرسانی : 1398/02/30