امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • نایب قهرمانی دختران کونگ فوکار کردستانی در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور

   نایب قهرمانی دختران کونگ فوکار کردستانی در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور

   المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در رشته کونگ فو بانوان به میزبانی سمنان برگزار شد و با نایب قهرمانی دختران کردستانی به کار خود پایان داد .

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، اولین دروزه رقابت های کونگ فو استعدادهای برتر ورزش کشور در بخش دختران به میزبانی سمنان برگزار شد و با معرفی نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد .
   275 رزمی کار دختر در قالب 32 تیم به نمایندگی از 31 استان سراسر کشور در این دوره از رقابت های المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور حضور پیدا کردند و به مدت دو روز در سالن الغدیر شهر سمنان با یکدیگر مبارزه کردند .
   در پایان و با معرفی تیم های برتر، تیم کردستان با سرپرستی سمیه برسان و مربیگری شقایق خسروی موفق به کسب 4 نشان رنگارنگ و جایگاه نایب قهرمانی این دوره از رقابت ها شد.
   درنتایج انفرادی، شینا امامی در وزن 32- کیلوگرم و سارینا اسکندری در وزن 51- کیلوگرم دو نشان زرین طلا را برای کردستان کسب کردند و تالیا مقدسی در وزن 47- کیلوگرم یک نشان نقرە و رکسانا خسروی در وزن 38- کیلوگرم یک نشان برنز را بدست آوردند .
   همچنین در نتایج تیمی، کردستان با کسب 2 طلا، یک نقره و یک برنز نایب قهرمان شد، تیم البرز با کسب 2 مدال طلا و 2 نقره به عنوان قهرمانی کشور دست یافت و قزوین با 2 طلا و سه برنز مقام سوم این رقابت ها را از آن خود کرد.
   گفتنی است، رقابت های اولین المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشته کونگ فو بخش بانوان طی روزهای پنجشنبه و جمعه 8 و 9 آذرماه به میزبانی سمنان برگزار شد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,684,861
تعداد بازدید امروز : 8,491
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25