امروز : دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
   
  • برگزاری مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس با حضور دکتر سلطانی فر

   برگزاری مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس با حضور دکتر سلطانی فر

   مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس امروز شنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس تهران امروز شنبه با حضور دکتر مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان، محمد رضا داورزنی معاون قهرمانی وزیر، حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره ورسپولیس ،نمایندگان سازمان حسابرسی و برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد و امور دارایی و مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد.
   در این جلسه گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گزارشی از عملکرد هیات مدیره در حوزه های مختلف اداری . آموزشی ، ساختاری ، آکادمی فوتبال و فنی ارائه داد.
   پیگیری و خطرات اصلی رفع شده و دوبار هم پرونده پرسپولیس در دادگاه CAS با تخفیف ویژه روبرو بود بطوریکه بار اول پرداخت 600 هزار دلار به 200 هزار دلار کاهش یافت و در جریان شکایت باشگاه ریزه اسپور هم بدهی 800 هزار یورویی به 50 هزار یورو تبدیل شد.
   :گرشاسبی در ادامه به فرایند مجوز گیری حرفه ای باشگاه پرسپولیس اشاره و تاکید کرد :اگر تلاش دکتر سلطانی فر صورت نمی گرفت ، مجوز حرفه ای پرسپولیس صادر نمی شد.
   در این مجمع طیبی مدیر کل دفاتر شرکت های دولتی گفت : پیگیری های خوبی در خصوص پرونده های حقوقی از سوی دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و اعضای هیات مدیره صورت گرفته تا جاییکه حساب های مالی و گزارش های حسابرسی به یک ساماندهی خوبی رسیده است .
   وی ابراز امیدواری کرد که با این روند باشگاه پرسپولیس از زیاندهی به سمت سود دهی می رود .
   در ادامه هم گزارش حسابرس و بازرس قانونی ارائه شد و بحث و بررسی های لازم در خصوص آن صورت گرفت .
   کاشانی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم با تقدیر از حمایت های ویژه دکتر سلطانی فر اظهار داشت : امروز خوشحالم که کارهای سازنده خوبی در هیات مدیره صورت گرفته و هیچگاه به این خوبی کار نشده بود بطوریکه نتایجش را هم در میدان می بینیم که امیدوارم این روند منجر به شکوفایی باشگاه شود ‌‌و به معنای واقعی باشگاههداری در کشور محقق شود که این مهم تاثیرات اجتماعی قابل توجهی هم در کشور خواهد داشت .
   کاشانی مشکلات سال های گذشته پرسپولیس را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: عدم درایت در انتخاب افراد در مجموعه پرسپولیس در گذشته باعث قصه ی پرغصه ی پرسپولیس شده بود اما امروز شرایط با حمایت و توجه وزیر ورزش و جوانان و اقدامات خوبی که انجام شده اوضاع تفاوت بسیار کرده است
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,276,373
تعداد بازدید امروز : 8,260
تعداد بازدید دیروز : 20,049
آخرین به روزرسانی : 1398/02/30