امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور تضمین کننده آینده ورزش کشور خواهد بود

   المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور تضمین کننده آینده ورزش کشور خواهد بود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: برگزاری المپیاد استعدادهای برتر کشور آینده ورزش کشور را تضمین خواهد کرد که نگاه ویژه وزیر ورزش و جوانان به این امر ارزشمند و ستودنی است.

   مسعود شریعتی در آیین اختتامیه مسابقات جودو المپیاد استعدادهای برتر کشور در بخش دختران که در یزد برگزار شد، گفت: این المپیاد با هدف شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی، جهت پشتوانه سازی تیم های ملی و ترسیم آینده ای روشن برای ورزش کشور برگزار می شود.

   وی بابیان اینکه نخستین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور با شعار ورزش، دوستی و آینده ای بهتردر سطح استان ها در قالب 29 رشته دختران و 39 رشته پسران در رده های سنی 12 تا 15 سال از سی آبان در سراسر ایران آغاز شده و تا نهم آذر امسال ادامه خواهد داشت افزود:استان یزد در سه رشته فوتوالی ، شمشیربازی دختران و جودو پسران و دختران میزبان بوده که با برنامه ریزی و تلاش دست اندرکاران این مسابقات به خوبی و بهترین نحو ممکن برگزار شده است.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته در قهرمان پروری به صورت جزیره‌ای عمل می‌شد و وزارت ورزش و جوانان طرح جدی و متمرکزی برای استعدادیابی نداشت، اما تیم استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان با حمایت و نگاه ویژه دکتر سلطانی فر مقام عالی وزارت و معاون ورزش قهرمانی این طرح را اجرایی کردند که طبق برنامه‌ای که اعلام و فرآیندی که تعریف شده است، استعدادیابی انجام می‌شود و کارشناسانی با عنوان نخبه‌یاب، مسابقات را زیر نظر دارند و قرار است استعدادهای برتر این المپیاد در طول سال مورد حمایت وزارت ورزش، فدراسیون‌ها و هیئت‌های ورزشی قرار گیرند.

   شریعتی ابراز امیدواری کرد: با برگزاری این المپیاد و شناسایی استعدادها و قهرمان پروری، آینده درخشانی برای ورزش کشور رقم بخورد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,334,608
تعداد بازدید امروز : 1,889
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02