امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • سرمربی تیم وزنه‌برداری استان خوزستان: عملکردمان فراتر از انتظار بود/ نگیزه دختران خوزستانی بیشتر شده است

    سرمربی تیم وزنه‌برداری استان خوزستان: عملکردمان فراتر از انتظار بود/ نگیزه دختران خوزستانی بیشتر شده است

   سرمربی تیم وزنه‌برداری دختران خوزستان با بیان این‌که عملکرد تیم استان در المپیاد استعدادهای برتر کشور فراتر از انتظار بود، گفت: عملکرد وزنه‌برداران استان به صورتی بود که مسوولان فدراسیون از تکنیک دختران خوزستانی رضایت داشتند.


   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،شیرین زیلایی با بیان این‌که دختران وزنه‌برداران استان در اولین حضور خود در رقابت‌های کشوری عملکردی فراتر از انتظار داشتند، اظهارکرد: مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد و رکوردهای خوبی به ثبت رسید. پیش از برگزاری المپیاد استعدادهای برتر کشور، یک رکوردگیری و مسابقه کشوری نیز برگزار شده بود که خوزستان در آن مسابقات حضور نداشت و این المپیاد اولین حضور رسمی دختران خوزستانی در مسابقات کشوری بود که خدا را شکر توانستیم مقام سوم را به دست آوریم.

   وی عنوان کرد: مردادماه که مسابقات وزنه‌برداری کشور برگزار شد، 30 وزنه‌بردار نوجوان از یازده استان با یکدیگر به رقابت پرداختند ولی با توجه به این‌که در این مدت روی وزنه‌برداری بانوان به خوبی کار شده بود و این رشته بیشتر دیده شد، در المپیاد استعدادهای برتر شاهد حضور 79 ورزشکار از 17 استان بودیم که این نشان از سرمایه‌گذاری خوب روی بخش بانوان است.

   سرمربی تیم وزنه‌برداری بانوان خوزستان با بیان این‌که مقام سومی استان در حالی به دست آمد که از تمرین دختران خوزستانی کمتر از پنج ماه می‌گذرد، خاطرنشان‌کرد: به نظرم در المپیاد استعدادهای برتر سطح رکوردها نسبت به دوره قبلی مسابقات کشور بالاتر رفته بود، البته هنوز جای کار وجود دار ولی در مجموع قدم‌های خوبی در وزنه‌برداری بانوان برداشته شده است.

   وی در خصوص عملکرد وزنه‌برداران استان نیز گفت: در پنج ماهی که ورزنه‌برداری بانوان خوزستان رونق پیدا کرد، همیشه به این صورت نبود که ورزشکاران ما تمرینات مداومی داشته باشند و در واقع در دو ماه اخیر تمرینات منسجم‌تر شد. دو وزنه‌بردار تیم استان نیز که از شهرستان مسجدسلیمان بودند، در واقع 10 روز از تمرین آن‌ها می‌گذشت که فوق‌العاده کار کردند و فراتر از انتظار من ظاهر شدند.

   زیلایی ادامه داد: در کل وزنه‌برداران تیم استان خیلی خوب کار کردند و رکوردهای خوبی هم به ثبت رساندند، به صورتی که مسوولان فدراسیون نیز از عملکرد تیم استان و همچنین تکنیک دختران خوزستانی رضایت داشتند. در آن وزن‌هایی هم که خوزستان نتوانست روی سکو باشد، رقبای واقعا قدری وجود داشت که از حضور آن‌ها در این رشته مدت بسیاری می‌گذشت.

   وی بیان کرد: با توجه به مقامی که تیم استان در المپیاد کشوری به دست آورد، اکنون انگیزه دختران خوزستانی بیشتر شده است و ما هم برنامه داریم که روال تمرینی تیم وزنه‌برداری دختران استان ادامه پیدا کند و کار در هیچ مرحله‌ای متوقف نشود. حتی آقای قریشی، رییس هیات خوزستان نیز تاکید دارد که تمرینات تیم وزنه‌برداری دختران به صورت مداوم ادامه پیدا کند. به هر حال وزنه‌برداران سایر استان‌ها نیز با جدیت کار می کنند و اگر ما به تلاش‌مان ادامه ندهیم، کار سخت خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,359,152
تعداد بازدید امروز : 8,620
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03