او بیان کرد: مکانیزم قانونی و عملیاتی متناسب با رقمی است که برای هر باشگاه مطرح می شود. در زمان مقرر اقدامات قانونی انجام می شود، اما هنوز مصوبه ای در مورد خصوصی سازی این دو باشگاه به دست ما نرسیده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: پیش‌بینی ما برای این فدراسیون چهارمی آسیا بود که توانست به جایگاه سوم در بازی‌های پاراآسیایی برسد. ما نیز بر اساس تفاهمنامه ای که در این خصوص داشتیم اعتبارات این فدراسیون را افزایش خواهیم داد. البته بیشترین توجه ما تامین اعتبارات برای هیات ها است و تلاش می کنیم هیات های جانبازان و معلولان اعتبارات خوبی دریافت کنند.
فرامرزیان خاطر نشان کرد: یکی از مسائل اصلی جانبازان و معلولان دسترسی مناسب به امکانات ورزشی با رویکرد توسعه ورزش همگانی است. بنابراین تلاش می‌کنیم زیر ساخت‌های لازم را برای ایجاد نشاط و شادابی در جانبازان برای جامعه فراهم کنیم و همواره نگاه حمایتی از آنها داشته باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در واکنش به نامه اخیر اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کرد: بر اساس قانون منع به کارگیری بازنشستگان تمامی افراد بازنشسته ورزشی تا روز پنجشنبه هفته جاری (15 آذر) می بایست پست های خود را ترک کنند.

«ژاله فرامرزیان» همچنین تاکید کرد: این قانون شامل همه افراد می‌شود.